SteelSeries Rival 3 vs Razer Viper Mini

Bütçe
300-350
2 faredede lod sorunu var FPS oyunları oynuyorsan 2 fareyide almanı önermem bu arada elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Rival 3 hakkında bilgim yok ama Viper Mini'deki lod sorunu son gelen Firmware Update'ler ile ortadan kalktı.

2 faredede lod sorunu var FPS oyunları oynuyorsan 2 fareyide almanı önermem bu arada elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Merhaba elim bileğime kadar yaklaşık 17cm, claw tutuş stili kullanıyorum.
İkisi de değil,

Bu mouse bence çok güzel fakat tıkladığımız yerlere koydukları malzeme hiç hoşuma gitmiyor hissiyat açısından.

Merhaba elim bileğime kadar yaklaşık 17cm, claw tutuş stili kullanıyorum.

Bu mouse bence çok güzel fakat tıkladığımız yerlere koydukları malzeme hiç hoşuma gitmiyor hissiyat açısından.
O fare çok eski onun yerine bu fareyi alabilirdin Hepsiburada'da mobil uygulama üzerinden yeni üyelikle ilk alışverişe 50 TL indirim yapıyor.

Yaklaşık 1 yıldır rival 3 kullanıyorum. Her çeşit oyunu oynadım. Herhangi birinde sorun çıkarmadı. Günlük kullanımda zaten iyi. Elinin altında durduğu için nasıl göründüğü, rgb vs önemli değil. Sadece orta tekerleği çevirirken sanki boşa dönüyormuş gibi bir sesi var ama sorunsuz çalışıyor. Tavsiye ederim.

Şu an kontrol ettim öyle bir güncelleme almamış sorun hala devam ediyor diyorlar.

Öyle bir güncelleme aldı, hatta güncellemeden bile basit bir bant ile çözenler var şu arkadaş gibi,

2.03

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı