Steelseries Rival 600 Switch Değişimi

Bende de sağ switch bozuldu. Nasıl değiştirebilirim bilgilendirebilir misiniz?
Benim yaptığım değil yapacağım şeyi söylüyorum. Sonucu ne olacak bilmiyorum yani.
Bu ürünü alacağım:
Sonra farenin içindeki switch'i çıkartıp yenisini lehimleyeceğim. Doğal olarak eskisi de lehimli, yani eskisini çıkartırken kartına zarar verme.
Bu arkadaş nasıl yapılacağını anlatmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Farklı videolara da bakabilirsin daha fazla ayrıntı istiyorsan, Youtube'da çok var.

Farenin sol Switch'i bozuldu, sağ Switch de ara sıra kafayı yiyor. Bir kere tıkladığımda 2 kere algılıyor. Switch değiştirme kararı aldım, bu fare hangi Switch'i kullanıyor?
Switch olarak attıklarımı almanı öneririm ama değiştirebilmen için lehim ve havya gerekiyor bilgin olsun.

Switch olarak attıklarımı almanı öneririm ama değiştirebilmen için lehim ve havya gerekiyor bilgin olsun.
Aliexpress'te daha uygun ve kalitelisi var ama oradan almak istemiyorum, şu an elimde başka fare yok çünkü o kadar süre faresiz kalamam. Benim attığım nasıl bakabilir misiniz, olmazsa tabii çare yok Aliexpress'ten alacağım.

Merhaba aynı problemi ben de yaşıyorum. Ben Kailh marka switch alacağım ancak bekleyebilirim, siz Türkiye'den alacağınız için tek seçeneğiniz Omron olacak sanırım. Onun için size şuraya bir konu bırakıyorum: Definitive Omron Switch Guide for Mice

Ayrıca hiçbir lehim bilgim ve ekipmanım da yok, onları da almam lazım.

Farenin sol Switch'i bozuldu, sağ Switch de ara sıra kafayı yiyor. Bir kere tıkladığımda 2 kere algılıyor. Switch değiştirme kararı aldım, bu fare hangi Switch'i kullanıyor?
Attığınız linkteki omron switchlerle değiştirdim ve şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Sayenizde yeni bir mouse almaktan kurtuldum, sadece switch, ince uçlu havya ve lehim pompası ile sorunum çözülmüş oldu. Sorunuz varsa seve seve yardımcı olabilirim.

Attığınız linkteki omron switchlerle değiştirdim ve şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Sayenizde yeni bir mouse almaktan kurtuldum, sadece switch, ince uçlu havya ve lehim pompası ile sorunum çözülmüş oldu. Sorunuz varsa seve seve yardımcı olabilirim.
Rival 600'ü mü değiştirdiniz acaba? Ben Kailh GM 8.0 aldım da onlar uyar mı Rival 600'e? Ayrıca lehimleme işini elektronikçide yaptırsam ne kadar alırlar tahmini? Umarım içini açabilirim kablolari koparmadan.

Rival 600'ü mü değiştirdiniz acaba? Ben Kailh GM 8.0 aldım da onlar uyar mı Rival 600'e? Ayrıca lehimleme işini elektronikçide yaptırsam ne kadar alırlar tahmini? Umarım içini açabilirim kablolari koparmadan.
Evet Rival 600' de değiştirdim. Tam emin değilim sizin aldığınız uyar mı ama lehimleme işi eğer eliniz alışkınsa çok zor bir işlem değil. Elektronikçinin de fazla bir ücret talep edeceğini sanmıyorum. İçini açma hususuna gelirsek de, eğer dikkat ederseniz kabloları koparmadan kolayca açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı