Sticker'ı bile kalitesiz marka: Gamepower

Zamanında 200 TL'ye Gamepower Warlock compact aldım, içinde oetemu Blue Switch bulunuyor. Ben aldığım zaman aynı fiyat bandında bu klavyeye eş değer bir klavye yoktu, hatta ürünü kullanmayıp sadece markasından dolayı 2 güne bozulur gibi söylemlerde bulunanlar çok oldu.

Klavyeyi yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve hala en ufak bir sorunu dahi yok. İşin komik olan tarafı, tamamen aynı tasarıma sahip, ışıklandırma modları bile tamamen aynı olan ve oetemu Blue Switch kullanılmış redragon klavyeler ise forumda bolca öneriliyor. Sanırım bu biraz ön yargı veya fanboyluk.

Çok doğru konuşmuşsun kral bunlar fanboyluğa devam etsin xd.

Gidip 50 TL'ye 2. el alırsan tabii öyle olur :)

Sana 100'lerce bu tarz konu linki atabilirim ama zamanım o kadar değersiz değil.

Gamepower çok ayrı bir marka gerçekten. Kalitesiz bir markanın hangi ürünleri kötü olur? Klavyesi, kulaklığı falan değil mi? Ama Gamepower çok farklı. Bu markanın Sticker'ı bile kalitesiz!

Eki Görüntüle 852068

Bu Sticker rafın üzerinde asılı duruyordu. O kadar berbat bir yapışkan kullanmışlar ki, ikide bir yere düşüyor. Dün yine yere düştü, bu sefer yanlışlıkla üstüne bastım. Elime aldığım anda ikiye bölündü kerata.
Fiyatına göre değerlendirmek lazım.

İş görüyorsa ucuz ürünler iyi tamam ama siz de kullandığınız markalara bu kadar tapınmayın. Ben kullandığım Razer'ı bile gömdüm burada yeri geldiğinde. Para verip alıyorsunuz bu ürünleri memnunsanız "ben memnunum" deyin geçin. Bir bakıyorsun sağdan soldan fırlıyorlar "apo abi iyi dedi, unlosd abi kendisi kullanıyor" falan. Al bu ürünü bedava veriyoruz övün sabahtan akşama deseler eyvallah ama para veriyorsanız bir zahmet memnun olun. Olmazsanız sıkıntı var demektir.

Dostum bahsettiğin adamlar esporcu, yayıncı tanıttığı veya kullandığı klavyenin kötü olma ihtimali çok düşük ki bu adamlar bu konularda profesyonel.

İyi bir şekilde eleştiriyle yaklaşan da olmuş dalga geçip eğlenen de. İnsanların bütçesi el verseydi zaten ta en baştan almamaya çalışırlardı diye düşünüyorum (ya da gerekli bilgiye sahip olsalardı). Gamepower bana göre hiç iyi bir marka değil, olmadı da.

Eleştirel yaklaşanların yanında bu bahaneyle eğlenen kişileri de görmek üzdü açıkçası.

(ekteki benim yorumum.)
Ucuz da değiller ki, 350 lira klavye. Sorun yaşayan zibilyon tane kişi var. Hala gelip burada Gamepower da Gamepower diyorlar, insanları kandırıyorlar. Fanboy diye bize diyorlar, kendileri yaptıklarının fanboyluk olduğunun farkında değil. 350 lira klavyeye para veriyorsun ve 1 ay sonra tuşu basmıyor. Garanriye gönderiyorsun e bir daha. İnternete yazabilirsin, sorun yaşayan çoook kişi var.
Gaming gecesinden almayı planlıyordum ben de. Kaldı sonra. Fiyatına göre her şey sonuçta:) Elinize sağlık. Gamepower donanımlar konusunda size katılıyorum:) Bu Cuma hoşuma giden bir klavye girerse indirime ¹.
Zamanında böyle söyleyen biri olarak fikrim değişti.

Ucuz da değiller ki, 350 lira klavye. Sorun yaşayan zibilyon tane kişi var. Hala gelip burada Gamepower da Gamepower diyorlar, insanları kandırıyorlar. Fanboy diye bize diyorlar, kendileri yaptıklarının fanboyluk olduğunun farkında değil. 350 lira klavyeye para veriyorsun ve 1 ay sonra tuşu basmıyor. Garanriye gönderiyorsun e bir daha. İnternete yazabilirsin, sorun yaşayan çoook kişi var.
Dostum markaya ayar oluyorum kalitesizliğinden. Benim yorumum da ekte yazıyor zaten. Benim sitemim insanları aşağılayan kişiler, eleştiren kişilere yorumum yok haklılar. "-gerekli bilgiye sahip olmayanlar" diye de araya iliştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı