Sticker'ı bile kalitesiz marka: Gamepower

Fiyatına göre gayet güzel ürünleri bulunuyor, marka olarak değil model olarak değerlendirmeniz lazım. Sonuçta 200 TL'ye aldığınız Gamepower klavye ile 600 TL'ye aldığınız Corsair klavye eş değer değil.

Fiyatına göre gayet güzel ürünleri bulunuyor, marka olarak değil model olarak değerlendirmeniz lazım. Sonuçta 200 TL'ye aldığınız Gamepower klavye ile 600 TL'ye aldığınız Corsair klavye eş değer değil.
Eş olduklarını kim söyledi? Ayrıca aynı fiyat bandında çok daha kaliteli modeller var.

Model olarak yargıladığım zaman da kötü. Bütün klavyelerinde sahte Outemu Switch kullanan bir markanın kaliteli olması beklenemez zaten.

Sendo ve Calypso fena değil, ama yine de almam.
Bir tane daha sorunsuz klavyesi varmış ama zaten AOC GK500 fiyatında. Almak saçma olur.

Fare için de sensöründen dolayı marka fare seçmek daha doğru olur. Gerçi bu modelin sensörünü bilmiyorum, belki iyidir.

Bir tane daha sorunsuz klavyesi varmış ama zaten AOC GK500 fiyatında. Almak saçma olur.

Fare için de sensöründen dolayı marka fare seçmek daha doğru olur. Gerçi bu modelin sensörünü bilmiyorum, belki iyidir.
PMW3325. Daha ucuza 3327 ve Mercury sensör kullanan fareler var.

Model olarak yargıladığım zaman da kötü. Bütün klavyelerinde sahte Outemu Switch kullanan bir markanın kaliteli olması beklenemez zaten.

Zamanında 200 TL'ye Gamepower Warlock Compact aldım, içinde Oetemu Blue Switch bulunuyor. Ben aldığım zaman aynı fiyat bandında bu klavyeye eş değer bir klavye yoktu, hatta ürünü kullanmayıp sadece markasından dolayı 2 güne bozulur gibi söylemlerde bulunanlar çok oldu.

Klavyeyi yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve hala en ufak bir sorunu dahi yok. İşin komik olan tarafı, tamamen aynı tasarıma sahip, ışıklandırma modları bile tamamen aynı olan ve Oetemu Blue Switch kullanılmış Redragon klavyeler ise forumda bolca öneriliyor. Sanırım bu biraz önyargı veya Fanboyluk.

Bu markanın F/P olarak adlandırılan klavyelerinde hep bir tuş problemi çıkıyor. Ursa kullanıp memnun kalınmıyor. F/P diyerekten alıyorsanız almayınız efenim.
Redragon gördüğüm kadarıyla üzerinde kendi markaları olan bir switch kullanıyor. Kalite-kontrolfen geçiyor demek. Şu zamana kadar Redragon alıp pişman olan, tuşu bozulan duymadım. Ama Gamepower alıp tuşu bozulanı her gün görüyorum. Sanırım aynı fabrikada şans eseri iyileri Redragon kötüleri Gamepower satıyor:D

Geri
Yukarı