Çözüm STOP Ransomware Deşifre Aracı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İşinize yaradı mı?

• Evet

Oy: 25 24,5%
  • Hayır

Oy: 25 24,5%
  • Farklı Ransomware çeşidi bulaştı

Oy: 52 51,0%

• Oy verenlerin toplamı
    102
  • Anket kapandı .
Hocam benim de dosyalarım uıgd uzantısıyla şifrelendi. Geri dönüş noktası falan da yok. Beklemekten başka çare yok mu?
"uigd" mi, "uıgd" mi? İ olan ise yeni sayılabilecek bir varyant rehberde gördüğünüz gibi çevrimdışı değilse zaten rehberde de belirttiğim gibi yok sayabilirsiniz nerdeyse dosyaları. resim videolar için bir araç olsa da kesin değil. Diğer dosya formatları için ise dediğiniz formatta bir çözüm yok.

Murat hocam bir arkadasim bulastirmis virusu hiçbir sekilde cozumunu bulamadi son care bugün virusun yayildigini soyleyen txtdeki Bitcoin cuzdanina atacakti eger atarsa gercekten olay cozulur mu yoksa beklesin mi.

Bugün virusun yayildigini soyleyen txtdeki Bitcoin cuzdanina atacakti eger atarsa gercekten olay cozulur mu yoksa beklesin mi?
İstediği ücreti verip iletişim kurmayın. Bu tür girişimlerin çoğu başarısız oluyor. Parayı alıp bir çözüm sunmuyorlar. Suçlulara güven olmaz.

Dosyalarım LLOO uzantısıyla şifrelendi. Bununla alakalı uzman görüşlerinizi bekliyorum @Murat5038.

Bahsettiğiniz uzantı da bu Ransomware'nin bir parçası. Yeni bir varyant ve birkaç günlük diyebilirim. Rehberde gerekli açıklamaları bulabilirsiniz.

Murat hocam YouTube'da uzun aradan sonra tekrar bir çözüm arayım dedim de şöyle bir video gördüm elimde bilgisayar olmadığı için deneme fırsatım yok sizce işe yarayabilecek bir şey midir?
Bu

Geri
Yukarı