Çözüm STOP Ransomware Deşifre Aracı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İşinize yaradı mı?

• Evet

Oy: 25 24,5%
  • Hayır

Oy: 25 24,5%
  • Farklı Ransomware çeşidi bulaştı

Oy: 52 51,0%

• Oy verenlerin toplamı
    102
  • Anket kapandı .
Selamünaleyküm arkadaşlar. Anladığım kadarıyla. Wrui offline anahtar yemiş durumdayım. Yazılan her şeyi uyguladım fakat sanırım anahtar olmadığı için dosyalarımı açamıyorum. Yaklaşık 1 haftadır mağdur durumdayım. Dosyaları arşivleyip bekleyeceğiz yapacak bir şey yok. Yine de bir ümit yabancı sitelere saldırıyorum bir bilgi edinir miyim diye. Gerçi bu konudaki tüm sayfaların hepsini okumadım. Verildiydiyse yorumumu silebilirsiniz. Bir sitede bulduğum bir program ile STOP DJvu çevrimdışı ile şifrelenmiş 50'ye yakın sadece video dosyalarımı kurtarmayı başardım. İsterseniz bir rehber hazırlarım ya da sitenin adresini verebilirim. İyi akşamlar

Son düzenleme:
Selamünaleyküm arkadaşlar. Anladığım kadarıyla. Wrui offline anahtar yemiş durumdayım. Yazılan her şeyi uyguladım fakat sanırım anahtar olmadığı için dosyalarımı açamıyorum. Yaklaşık 1 haftadır mağdur durumdayım. Dosyaları arşivleyip bekleyeceğiz yapacak bir şey yok. Yine de bir ümit yabancı sitelere saldırıyorum bir bilgi edinir miyim diye. Gerçi bu konudaki tüm sayfaların hepsini okumadım. Verildiydiyse yorumumu silebilirsiniz. Bir sitede bulduğum bir program ile STOP DJvu çevrimdışı ile şifrelenmiş 50'ye yakın sadece video dosyalarımı kurtarmayı başardım. İsterseniz bir rehber hazırlarım ya da sitenin adresini verebilirim. İyi akşamlar
Güzel olabilir. Her ikisi de lazım aslında :)

Bir sitede bulduğum bir program ile STOP DJvu çevrimdışı ile şifrelenmiş 50'ye yakın sadece videodosyalarımı kurtarmayı başardım. İsterseniz bir rehber hazırlarım ya da sitenin adresini verebilirim. İyi
akşamlar.
Güzel olabilir. Her ikisi de lazım aslında :)

Siz daha konu başlığını okumamışsınız içini bırakın başlık okunmamış.
Rehberin olduğu konuya rehber hazırlarım diyorsunuz :)

Siz daha konu başlığını okumamışsınız içini bırakın başlık okunmamış.
Rehberin olduğu konuya rehber hazırlarım diyorsunuz :)
Sanırım ifade edemedim Murat kardeşim :) Konuyu defalarca okudum aslında. benim demek istediğim; sizin paylaştıklarınızın dışında bir program ile (sadece) videolarımı kurtardım. öyle bir bilgi paylaşmak istemiştim. ilk mesajımdan beri halen kurtarmakla meşgulüm :)

Son düzenleyen: Moderatör:
sizin paylaştıklarınızın dışında bir program ile (sadece) videolarımı kurtardım.
Benim paylaştığımın dışında aynı adda bir araç bulunmuyor. Önceden vardı şimdi yok ve iki yazılım da aynı işlevi görüyor. Rehberdeki yazılım daha geniş kapsamlı ve güncel sadece.

Aynı adda program değil Murat kardeşim. Benim dosyalarıma bulaşan djvu uzantılı demek istedim :( Programın adı farklı zaten. Programın resmini de koydum eğer becerebildiysem.

Untitled.jpg

Ben 17 sayfaya kadar baktım bu aracı göremedim demekki daha ileride. Başlarda çözüm olmayınca sonradan da çözüm çıkmayacak hissi uyanıyor insanda :) Yani bende öyle.. Benim makinemdeki 15 yıllık bir birikim; çoluk çocuk, bebeklikten bu yana gelen videolar önemliydi. Filmdi, MP3'tü tekrar bulunur, önemsiz yani. Çift yedek takılıyorum ben. Sadece 25 GB'lık video verimi atmamıştım fırsat bulup 2. HDD'ye. Onlarla uğraşıyorum. yeni üye olarak bir tavsiyem olsa bu pro'yu da baştaki konuların altına sabitlesen benim gibi tek önem verdiği video kısmı olanlara fayda sağlar. Teşekkürler. iyi sabahlar...

Filmdi MP3'tü tekrar bulunur önemsiz yani.

Bu yüzden zaten konu başında değil :)

Çocuk bebeklikten bu yana gelen videolar önemliydi.

Önemli olan rehberi eksiksiz bitirmesi daha yararlı olacağı için başa almıyorum dosyalara hasar verme ihtimali yüksek çünkü. Bunları anlaşılması için ileriki sayfalarda.

Dediğin gibi hasar veriyor program zaten. Ama farkedince şifreli dosyaların yedeğini alıp çalışmaya başladım. 2 video harcadım öyle. Ondan sonrakilerde sıkıntı çıkmadı şükür 😟👍

Yeni konular

Geri
Yukarı