Çözüm STOP Ransomware Deşifre Aracı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İşinize yaradı mı?

• Evet

Oy: 25 24,5%
  • Hayır

Oy: 25 24,5%
  • Farklı Ransomware çeşidi bulaştı

Oy: 52 51,0%

• Oy verenlerin toplamı
    102
  • Anket kapandı .
Ortalama çözülmesi ne kadar sürer peki tahmini olarak.
Yukarıda söylediğim gibi aylar yıllar alabiliyor. Örneğin 3/4 sene içinde çıkan varantlardan sadece birkaçı sadece çözüm aracına eklendi o derece zor diyebiliriz. Buradan çözülüp çözülmeyeceği zamanını tahmin edebilirsinz.

Hocam merhaba, yaklaşık 4 senedir eski dizüstümde zobm virüsü var, acaba çözümü var mı artık?
Konu başında yazılan kısmı okursanız olduğunu görebilirsiniz. Ancak rehberi okumadığınız için ana etkeni söyleyip var olduğunu diyebilirim. Çevrimdışı olarak şifrelendiyse mümkün sadece.

Hocam bana da yzqe uzantısı gerekli, var mı?
Bu da birkaç haftalık varyant olduğu için yukarıda söylediklerim geçerlidir yeni varyant çin söylediklerime.

Yukarıda söylediğim gibi aylar yıllar alabiliyor. Örneğin 3/4 sene içinde çıkan varantlardan sadece birkaçı sadece çözüm aracına eklendi o derece zor diyebiliriz. Buradan çözülüp çözülmeyeceği zamanını tahmin edebilirsinz.

Konu başında yazılan kısmı okursanız olduğunu görebilirsiniz. Ancak rehberi okumadığınız için ana etkeni söyleyip var olduğunu diyebilirim. Çevrimdışı olarak şifrelendiyse mümkün sadece.

Bu da birkaç haftalık varyant olduğu için yukarıda söylediklerim geçerlidir yeni varyant Çin söylediklerime.

Hocam maalesef çevrimiçiydi sanırım bendeki. Okumadan atlayıp hemen sorduğum için özür dilerim. Çevrimiçi olanın çözülmesi için umut var mı, yoksa da bunlarla özel olarak ilgilendiğini bildiğiniz bir firma var mı?

Hocam maalesef çevrimiçiydi sanırım bendeki. Okumadan atlayıp hemen sorduğum için özür dilerim.
Sorun değil.
Çevrimiçi olanın çözülmesi için umut var mı, yoksa da bunlarla özel olarak ilgilendiğini bildiğiniz bir firma var mı?
Eski varyant olduğu için bir imkan olabilir ancak kurtarma şirketleri çok fazla ücret isteyecektir.
Yukarıda önerdiğim alternatif yazılımlarla deneyebilirsiniz yedekleri bozmadan.

Özürdilerim artık beynim durdu. çözüm üretemiyorum. .gyza uzantılı dosyalar için anladığım kadarıyla çözüm şimdilik yok. doğru mu?

(Zpww. Zput.) Uzantıları için offline T1 ile şifrelenmiş dosyası olan varsa dosyalarını alta bıraksınlar test yapalım.

Murat hocam selamlar dosyaları inceleme şansınız oldumu ve nasil bir yol izleyebiliriz.
Yukarıda dediğim gibi istenen dosyalar bilgi sahbi olmak için, çözüm olmak için değil. Çözüm aracı için yeni bir varyant ve çözülemez. Kurtarma araçlarına örnek olarak ise bir iki sayfa içerisinde örnekler verdim onları deneyebilirsiniz yedekleri bozmadan. Onun dışında beklemekten başka çare yok.

Jawr yedim ben de 3 gündür. Kafayı yememek elde değil. Virüsü temizledim ama dosyalardaki şifreler için Emsisoft'u bekliyorum Allah'ım yardım et.

Yeni konular

Geri
Yukarı