Çözüm STOP Ransomware Deşifre Aracı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İşinize yaradı mı?

• Evet

Oy: 25 24,5%
  • Hayır

Oy: 25 24,5%
  • Farklı Ransomware çeşidi bulaştı

Oy: 52 51,0%

• Oy verenlerin toplamı
    102
  • Anket kapandı .
burada paylaştım bilginize ilginiz için teşekkür ederim umarım bu tarz problemlerin çözümü olur .
Rehberi uygulamamışsınız. Zararlı hala sistemde gibi bağlantı hatası çekiyor yazılım. VPN benzeri kullanıyorsanız kaldırın. Yukarıdaki arkadaş gibi verileri paylaşmamışsınız.
Yardımlarınız için tekrardan teşekkürler konuyu hergün takip edeceğim.
Rica ederim rehberi doğru anlamışsınız yakın zamanda çözülür bu uzantıya sahip kişilerin bir iki hafta sonra denersiniz.

Rehberi uygulamamışsınız. Zararlı hala sistemde gibi bağlantı hatası çekiyor yazılım. VPN benzeri kullanıyorsanız kaldırın. Yukarıdaki arkadaş gibi verileri paylaşmamışsınız.

Rica ederim rehberi doğru anlamışsınız yakın zamanda çözülür bu uzantıya sahip kişilerin bir iki hafta sonra denersiniz.
murat bey beni affedin ama bilgisayardan pek anlamıyorum emsisoft anti malware diye bir programla virüsleri kaldırabildim diğer virüs programlarını interneti görmediğinden dolayı indiremiyorum pc der ikinci bir kullanıcı açıp internet kullanabiliyorum vpn nasıl kaldırabilirim şuan hiç bir bilgim yok bana yardım edin ne olur
yeniden format atmalımıyım pc ye bir sorun olur mu
istenilenrar stopdecrypter-log.rar - Google Drive
murat bey beni affedin ama bilgisayardan pek anlamıyorum emsisoft anti malware diye bir programla virüsleri kaldırabildim diğer virüs programlarını interneti görmediğinden dolayı indiremiyorum pc der ikinci bir kullanıcı açıp internet kullanabiliyorum vpn nasıl kaldırabilirim şuan hiç bir bilgim yok bana yardım edin ne olur
yeniden format atmalımıyım pc ye bir sorun olur mu

Onu sen bilirsin yedek alman gerektiği yazılı rehberde hangileri lazımsa yedek diske alıp formatı atmanız lazımdı. Recuva benzeri yazılımlar şifreli dosyayı geri anca getirir. Orj. dosyayı getireceğini düşünmüyorsundur umarım. Şifreli dosyayı da bozuk getirebileceğinden önceden yedek alman lazımdı öyle bir şey yaptıysan.

Murat bey iyi günler diliyorum. bu mado uzantılı sıkıntı benide vurdu. pek pcden anlamam. ama hayatımda ilk kez böyle bişeyle karşılaşıyorum. yılardır virüs bile zor bulaşmıştır pc me. bi torrentten bi dosya indirmek için (kendim autocad üzeriden çizimler yapıyorum) tıkladım. pc resmen kitlendi. sayfalar dolusu reklam ve arka planada uygulamalar açıldı.
neyse anladım virüs olduğunu ve pc "c" klasörümü formatladım.
windowsu yeniden kurdum içim rahattı çünkü herşeyim kızımın fotoğrafları çalışmalarım "d" klasöründeydi. sonra d klasöründekileri açmaya çalışınca hayatımın şokunu yaşadım. herşey şifrelenmişti. ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım. 2 gündür uyku uyuyamıyorum. bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. bıraktıkları not belirttiğiniz gibi t1 ile bitiyor. size çok rica ediyorum. bana yardım edin. kızımın 2-3 yaş bütün resimleri orada, tüm foto albümüm, yılların tüm çalışmalarım neredeyse tamamı orada. çok zordayım. iyi günler...
bahsedilen gibi doğru anladıysam 2 ayrı dosya oluşturdum bulabildiğim 6-7 orjinal ve mado uzantılı iki ayrı dosya ve gönderdikleri not.
link; yardım.rar

Geri
Yukarı