Streamlabs OBS ses sorunu

rownes

Centipat
Selamlar. Düne kadar bu programla alakalı hiçbir sıkıntım sorunum yokken bu sabah çektiğim videolarda ne masaüstü sesini aldığını gördüm ne de benim sesimi. Resimde gördüğünüz gibi hiçbir sıkıntı yok program sesimi, masaüstü sesini alıyor sorunsuz şekilde ama bu videoya yansımıyor. Bu nasıl çözülür arkadaşlar bilen var mı? Normal OBS'de sorun yok fakat Streamlabs videoya yansıtamıyor sesi.

Dosya Ekleri

• xd.png
    xd.png
    6,5 KB · Görüntüleme: 242
Merhaba...
Oncelikle bu sorunu cozebilmek icin haftalardir ugrasiyorum arastirirken buraya denk geldim bir tik gecikmis olabilir ancak arkadaşlar yapilmasi gereken tek şey var.
Kaynaklar kismina Audio ınput ve Audio output kaynaklarini ekleyip kullandiginiz kulaklık ve mikrofonlari defaulttan kullandiginiza cekmek. Veee sorun bitmistir.

Merhaba...
Oncelikle bu sorunu cozebilmek icin haftalardir ugrasiyorum arastirirken buraya denk geldim bir tik gecikmis olabilir ancak arkadaşlar yapilmasi gereken tek şey var.
Kaynaklar kismina Audio ınput ve Audio output kaynaklarini ekleyip kullandiginiz kulaklık ve mikrofonlari defaulttan kullandiginiza cekmek. Veee sorun bitmistir.
Ne zaman yazdığımı hiç hatırlamıyorum ama çoktan hallettim bu sorunu.

Ne zaman yazdığımı hiç hatırlamıyorum ama çoktan hallettim bu sorunu.
Ne yaptın

Merhaba...
Bende defaultta değil ve doğrusunu seçtim ama hâlâ aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı