Stres testleri nasıl yapılır?

BrewsteR

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.

Sistemimin herhangi bir bir sorun olduğunu anlayabilmemiz için ne yapmak gerekir?

Pek bilgim yok ama sandığım kadarı ile stres testti yapıp kontrol edebiliyoruz.

Yapmak isteğimin nedeni; oyunlarda ani FPS düşüşü ve düşük FPS sorunları var ve bir yandan sistemim sağlıklı mı, bir sıkıntısı var mı öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem @Er73748 hem de @krejwd'ya cevap vereyim.

@krejwd bu yazdığınızın alakası yok. Teamviewer ile insanların takıldığı bir konuda uzaktan müdahale yapılabilir ve forumda yasak değil. Ben de yapıyorum, genelde sürücü yüklemeleri için.

@Er73748 size de cevap vereyim. Dediğim gibi yasak değil. Benim dışımda Teamviewer ile destek veren insanlar da var. İsim vermeyeyim ama belki anlamışsınızdır.
Ayrıca @Er73748 hakikaten ciddi bir şey oldu zannettim hocam, bir anda böyle bir etiket görünce korkmadım değil.

@krejwd bu yazdığınızın alakası yok. TeamViewer ile insanların takıldığı bir konuda uzaktan müdahale yapılabilir ve forumda yasak değil. Ben de yapıyorum, genelde sürücü yüklemeleri için.

@Er73748 size de cevap vereyim. Dediğim gibi yasak değil. Benim dışımda TeamViewer ile destek veren insanlar da var. İsim vermeyeyim ama belki anlamışsınızdır.

Evet hocam anladım. Dediğim gibi sakın yanlış anlamayın tamamen bilmediğimden sordum. Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

@krejwd bu yazdığınızın alakası yok. Teamviewer ile insanların takıldığı bir konuda uzaktan müdahale yapılabilir ve forumda yasak değil. Ben de yapıyorum, genelde sürücü yüklemeleri için.

@Er73748 size de cevap vereyim. Dediğim gibi yasak değil. Benim dışımda Teamviewer ile destek veren insanlar da var. İsim vermeyeyim ama belki anlamışsınızdır.

Yener hocamin yazdigi bir mesajda gormustum bende kesin oyle bir kural oldugundan emin degilim. Bulursam mesaji buraya alintilarim.

Ekran görüntüsü atar mısınız? Ve hangi testten başladınız?
OCCT ile başladım.

Adsız.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı