Şu an hisse almak mantıklı mı?

Olga666

Kilopat
Bu yılbaşı aslında hisse alacaktım ve seçtiğim şirketler vardı. Bu konuda bayağı bilgisiz olduğum için almayayım dedim. Şu ana kadar biraz da olsa bilgim var fakat şu an alacağım neredeyse her şirketin hissesi artmış durumda. Şu anlık Türkiye veya Amerika borsasından hisse almak mantıklı mı, düşüş bekleyeyim mi?

YTD.

Son düzenleme:
Amerika'ya girme bence. Türkiye'den gir ve evet alınır hisse. Fakat uzun süre için bir şey diyemem vur-kaç yap bu dönemde. Geçen gün Malatya'da deprem oldugunda %5'lik düşüş oldu aldıgım hissede. Ulke tam kriz doneminde boyle fırsatları değerlendir.

YTD

Son düzenleme:
Hocam bence hisse her türlü alınır.
Herkes böyle diyor peki neden hocam? Mesela büyük bir şirketten alıp 1 yıl bekletsem ne olur?
Hocam ben girmiyorum çünkü orda nelerin borsayı etkilediğini bilmiyorum garanti olsun diye hep Türkiye hisseleri alıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Hocam ben girmiyorum çünkü orada nelerin borsayı etkilediğini bilmiyorum garanti olsun diye hep Türkiye hisseleri alıyorum.

Arkadaşın dediği gibi. Ayrıca dediğim gibi bugün deprem olur -5'ten alırsın. Kendi ülkenle başla ileri zamanlarda bakarsın Amerika Asya borsalarına bence.

YTD.

Bu yılbaşı aslında hisse alacaktım ve seçtiğim şirketler vardı. Bu konuda bayağı bilgisiz olduğum için almayayım dedim. Şu ana kadar biraz da olsa bilgim var fakat şu an alacağım neredeyse her şirketin hissesi artmış durumda. Şu anlık Türkiye veya Amerika borsasından hisse almak mantıklı mı, düşüş bekleyeyim mi?

ytd.

Yatırım tavsiyesi değildir Sudi Arabistanın yaptığı Türkiye yatırımından dolayı aksa elektrik hisseleri artabilir başta dediğim gibi yatırım tavsiyesi değildir.

YTD.

YTD, enerji hisseleri düşüyor. Uzun vadede saklarım diyorsan alabilirsin. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı