Şu an İmkanınız Olsa Yurt Dışına Gider Misiniz?

Şu an İmkanınız Olsa Yurt Dışına Gider Misiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    285
Çoluk çocuk yorum yapmış. Türkiye'de bir vasfınız zaten yoksa, Avrupa'da perişan olursunuz. Vasıfsız bir yere gitmeyin. Eskiden vizyonlu insanlar genelde Avrupa'ya giderdi. Şimdi bakıyorum da herkes gitme peşinde. Herkes giderse ülkede ki sığırları kim sağayacak?

Gerçekçi bir yaklaşım.
Eğer gerçekten gidebilecek ve orada yaşayabilecek durumum olursa orada eğitimimi bitirene kadar kalırım. Sonra eğer ülke düzeldiyse bir ihtimal dönebilirim.

Lütfen sözlerinize dikkat edin sadece tartışıyoruz yaş ayrımı yapmayın.
Maalesef çocuk kelimesi hakaret olarak kullanılıyor. Ama çocuk olmak kötü değil aksine çok iyi bir şeydir. Hala eğlenebilmek, gülmek herkesin yapabileceği şey değildir. Daima umutlu, yaşama sevinci ile dolu olmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Bundan dolayı gayet doğal görüyorum.

Benim de dediğim olay bu zaten şimdi gidilebilir ama bunlar başımızdan giderse inşallah her şey normale dönecek zaten.
Benim okulu bitirip meslek sahibi olmama nereden baksanız 6-7 yıl var. 6-7 yıl sonra ben Türkiye'nin şimdikinden çok çok daha iyi bir durumda olacağını düşünüyorum, o yüzden burada kalmayı tercih ediyorum.

Ben bayılmıyorum yani 4000TL'lik Series S'i almak için bir taraflarımı yırtmaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı