Şu an mininge başlanır mı?

El Cucuy

Hectopat
Dediğim gibi ETH 2.0 güncellemesi ile ETH miningi biteceği söyleniyor. Diğer coinleri kazmak için mininge girilir mi? (bütçe 50k)

Son düzenleyen: Moderatör:
50k bütçe ile alabileceğiniz ekran kartların maliyetini karşılayabilmeniz zor ama Coinlerin durumu muallak. Belki bir anda zengin falan olabilirsiniz. Ya da tamamen zarar edebilirsiniz. Ben elimde bulunan mining sisteminden kar elde edip sattım ama şu an çok kar edilecek gibi değil. Bir de RTX 3070i bu yolda gömmek durumunda kaldım. Risk almaya değip değmemesi size kalmış diyebiliriz.

Bencede şuan mining'e yatırım yapılması riskli onun yerine belirli coinlerden oluşan coin sepeti yapman daha az riskli. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Mining rig kurma ile karşılaştırma yaparak söylüyorum.

Bencede şuan mining'e yatırım yapılması riskli onun yerine belirli coinlerden oluşan coin sepeti yapman daha az riskli. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Mining rig kurma ile karşılaştırma yaparak söylüyorum.
Az risk az para. Çok risk çok para. Arkadaş risk alabilirim diyorsa girebilir tabii ama ben olsam bura veya benzeri yerlerden aldığım fikirlerle yola çıkmazdım.

ETH bitse ne olacak ki? SERO, RVN, NEOX, CFX, ETC, ZANO, AE, ERGO ve CTXC gibi karlılığı devam ettirecek coinler mevcut.

Bu coinleri şuan kazsanız bile kaybınız %20 ile %30 arasında olur en kötü, tabii asıl mining tayfası bunlara kaydığında otomatik olarak kazançlar artacak.

YTD

Geri
Yukarı