Şu an ne dinliyorsun?

Modele bağlı olarak amuta kalkıp kirin alfabesi bile öğrenebilirim 😇
Bu aralar Alman'lar favorim ama@Tortue attığına göre 360 yapabilirim.

😂

Keşke sonlarına "(!)" koysaydım, yabancı biri okusa durumu anlatamayız. Abarttım.

Dinlediğim şarkılara "Kıyafet mağazası şarkıları gibi" diyen, gör bunları. (!) :D :D

Dinlediğim şarkılara "Kıyafet mağazası şarkıları gibi" diyen, gör bunları. (!) :D :D
Değerli mumin forumdaşlar;

Günah, günah (!), beni az örnek alın. Tek hoşlantınız önce Rab ardından V10 olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hans get ze flammenwerfer !

Çok fena gaza geldim şimdi Stronghold Crusader 2 girip, askerler ileri diye bağıracağım. :D

Çok fena gaza geldim şimdi Stronghold Crusader 2 girip, askerler ileri diye bağıracağım. :D
HOİ4 + Erika + Alman'ya.
SSCB Marşı açtırtmayın bana şimdi. :D
Hesaplandı sonuç henüz yola çıkmadan. Bu arada siz şimdi Özgür ile Amerika'yı biliyorsunuzdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı