Su anda PC toplamak mantikli midir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lordofstudents11

Hectopat
Baslikta da belirttigim gibi PC toplamak istiyorum ama dolarin bu kadar inisli cikisli oldugu bir donemde PC toplamak mantikli mi ? Yoksa secimden sonra dolar duser mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence dolar düşse de fiyatlara etkisi orta derecede olur zira alınan vergiler yüzünden pahalıya geliyor elektronik bileşenler. Ama doların düşmesini beklemek en mantıklısı.

Dolar bana göre artık düşmesi çok zor gibi görünüyor. Seçim sonrası daha da artar. Bir an önce al derim. Seçim sonrası "4.50 iken 5.10" örnek olarak. Yani her türlü artacağından al bence.

Döviz muhtemelen bu bantta seyredecek. Keşke düşse ama seçimden sonra bile zor görünüyor. Hayırlısı artık. Sen toplamaya bak.

Kesin bir şey söyleyemeyiz. Tahmini cevap verebiliriz ancak o da ya olur ya olmaz. Doları beklemenin de sonu yok bekleyenler de zaten hüsrana uğrayanlar oldu genellikle.

Daha da artacak galiba dolara bağlı her şey almak pahalı ama geleceğe göre daha ucuz olacaktır.

Umarım artmaz, ama eğer benim gibi, eskiden dolar 4,50 olacak deyipte şuan 2019 ortalarında 7,50 civarı seyredecek diyen ekonomistlere güveniyorsanız şimdiden toplayın derim. Şahsen ben 7 civarına ulaşacağını düşünüyorum.

Umarım artmaz, ama eğer benim gibi, eskiden dolar 4,50 olacak deyipte şuan 2019 ortalarında 7,50 civarı seyredecek diyen ekonomistlere güveniyorsanız şimdiden toplayın derim. Şahsen ben 7 civarına ulaşacağını düşünüyorum.
Dolar 7 TL olmasa bile 5.50 ve 6 TL arası olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı