Şu anki halinizden memnun musunuz?

Bazı sıkıntılar dışında iyiyim. Sağlığım yerinde buna da şükür. En azından gülümseyebiliyoruz. :)

Berbat. Tek mutluluğum 730 TL'ye dolar 5.5 TL iken kapattığım GTX 1050. Şu an kredi kartında 4000 TL var. Yeminle şeytan diyor hepsini 7 TL'den dolara çevir. Gerçi çevirsem de fark etmiyecek gibi. Çünkü döviz hesaplarına el koyacaklar galiba.

NTV'yi açın. Çöküş başladı.

5100 tl param var onla bir yeni çıkacak Nvidia kartlardan alabilirsem benim açımdan başka sıkıntım kalmayacak.
5100 TL'ye imkansız. Daha eski sürümler bu fiyatı deldi, geçti. Yeni ekran kartları DDR6 olacak bir de. Çıkış fiyatı 1000 dolar olsa Türkiye'de 8500 TL'den aşağı satılmaz. Doları 7 TL düşünürsek tabi.

5100 TL'ye imkansız. Daha eski sürümler bu fiyatı deldi, geçti. Yeni ekran kartları DDR6 olacak bir de. Çıkış fiyatı 1000 dolar olsa Türkiye'de 8500 TL'den aşağı satılmaz. Doları 7 TL düşünürsek tabi.
1000 dolar çıkış fiyatı olsa kimse almaz. Üst seviye kartlar belki. Ama alt modeller okadar olmaz.

Ben birkaç şey hariç memnunum Allah'a şükür. Nedir o birkaç şey? İlk olarak çok çok fazla takıntım var, ve bu sosyal hayatımı ve psikolojimi çok fazla etkiliyor. Beni bazen çok zor durumlara sokabiliyor. Ve aklıma bazen felsefi sorular geliyor. Kendimi o soruların içinden çıkamayacakmışım gibi hissediyorum bazen. Yani şunları da atlabilsem bir sorunum yok Allah'a çok şükür.

Şöyle düşün 1060,980 ile aynı güç neredeyse,yeni çıkacak kartlar'da 1160 veya 2060 bunlarda 1080 e eşit olsalar benim için şuanlık yeterli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı