Su geçirmez akıllı saat önerisi

Çok haklısınız kusura bakmayın düşünemedim.

O zaman mi band 7 alayım benim için en iyisi ve uygunu o.
Telefon üzerinden bağlantı neden istemiyorsunuz? Eğer ki aynı anda bağlanmaz diye düşünüyorsanız, çoğu telefon modelinde aynı anda hem akıllı bilekliğe hem de kulaklığa bağlanabilirsiniz. Eğer cihaz modeliniz eski değilse büyük ihtimalle bağlanırsınız zaten

Telefon üzerinden bağlantı neden istemiyorsunuz? Eğer ki aynı anda bağlanmaz diye düşünüyorsanız, çoğu telefon modelinde aynı anda hem akıllı bilekliğe hem de kulaklığa bağlanabilirsiniz. Eğer cihaz modeliniz eski değilse büyük ihtimalle bağlanırsınız zaten.

İstemiyorum demedim bağlantı hakkinda bilgim yok sadece.
Yüzerken ve spor yaparken saat ve kronometre göreyim yeter bir de normal hayatta rahat kullanım ve kullanışlı olsun istiyorum sadece.

İstemiyorum demedim bağlantı hakkinda bilgim yok sadece.
Yüzerken ve spor yaparken saat ve kronometre göreyim yeter bir de normal hayatta rahat kullanım ve kullanışlı olsun istiyorum sadece.
O kadar sorduğunuz için öyle zannettim kusura bakmayın. Arkadaşın önerdiği gibi Mi Band 7 bu ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Son bir sorum olacak mi bandlar arasında 5 6 7 de en iyisi 7 mi?
Eksikler bakımından gideyim
Mi band 5: Kandaki oksijeni ölçemiyor, ekranı diğer Mi Band modellerine göre küçük.
Mi band 6: 7 ile arasında pek fark yok, ekranı biraz daha küçük.
Mi band 7: Ekranı diğer modellere göre daha büyük, sürekli ekran açık kalma özelliği var.
Akıllı saat hissiyatı istiyorsanız ekranı daha büyük olduğu için Mi Band 7'yi öneririm. Pilleri ortalama 14 gün gidiyor. Özet hâllerini yazdım, en göze çarpan farkları bunlar. Dediğim gibi Mi band 6 ile arasında pek fark yok. Ekranından yola çıkarsak en iyisi diyebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı