Şu zamanda PS4 alınır mı?

donkerdae

Hectopat
PS5'in mağazalara gelmesine 2-3 gün kaldı ve birkaç haftadır PS4 Slim versiyonunu almayı düşünüyorum. PS5 mağazalara gelince PS4 indirime girer mi yoksa değişen bir şey olmaz mı? Ona göre hemen almak istiyorum.

Hocam öyle bir ülkeyiz ki alınmaması gereken PS3'leri mecburen alıyoruz yani. PS4 fiyatına göre alınabilir fakat tavsiyem Xbox tarafına kayman.

Alınır alınmasına fakat yerinizde olsam Muhteşem Cuma indirimlerini beklerdim. 200-300 TL indirimle alsanız fena mı olur? Artan parayla oyun alırsınız.👍

Bence alınmaz. Ben ps4'ün desteğinin hemen biteceğini düşünüyorum çünkü artık yeni nesillerin çıkması eskisi gibi uzun sürmeyecek. Bende ps4 fat var 2016 sonlarında almıştım açıkxası aşırı kullanmıyorum. Ps5 alacak gücümüz de yok malum bir de üniversite sınavı belası var. Kısaca eğer çok istiyorsan al ama pro alabiliyorsan pro al yoksa değmez.

Arkadaşlar aranızda biraz kızanlar olmuş ama benim küçüklükten beri içimde bir sıkıntı olarak kalmıştır bu durum o zamanlar alamıyordum ucuzken. Şu anda biraz para var alayım dedim ama hiç bir bilgim yok. Xbox felan anlamıyorum oyun konsollarından. Ufak bir araştırma yaptım ve ps4 slimin işime yarayacağını düşünüyorum 4k tv ye de sahip değilim zaten

Geri
Yukarı