Şu zamanda PS4 alınır mı?

Tabii ki uygun fiyatlı oyunlar var. İndirimde de oyunların çoğu uygun fiyatlara düşebiliyor. Ama arkadaş Call of Duty Modern Warfare almak isterse 470 TL veya yeni çıkan spider-man: Miles Morales'i almak isterse 460 TL. Cidden yüksek fiyatlar. Bunun gibi daha bir sürü yüksek fiyatlı oyun mevcut.

Hocam miles morales oyun demem 5 veya 7 saat gibi süresi var ve 400 TL insan cidden üzülüyor.
İnşallah bizimde yüzümüz güler. :)
PS5'in mağazalara gelmesine 2-3 gün kaldı ve birkaç haftadır PS4 Slim versiyonunu almayı düşünüyorum. PS5 mağazalara gelince PS4 indirime girer mi yoksa değişen bir şey olmaz mı? Ona göre hemen almak istiyorum.

Hocam siz alın PS4 özel oyunlar ve birçok oyun sizi götürür ben 2 yıldır PS4 kullanıyorum ve oynamadığım binlerce oyun var.

The Last of Us almayı planlıyorum sınavlar iyi gecerse.

Güncel fiyatlara baktınız mı? Artık o fiyatlara eski Xbox One bile biraz zor bulunuyor.
Sahibindencom'a baktınız mı? güncel 2. el fiyatları bin lira seviyelerinde.
1605606622761.png

Arkadaşlar aranızda biraz kızanlar olmuş ama benim küçüklükten beri içimde bir sıkıntı olarak kalmıştır bu durum o zamanlar alamıyordum ucuzken. Şu anda biraz para var alayım dedim ama hiçbir bilgim yok. Xbox falan anlamıyorum oyun konsollarından. Ufak bir araştırma yaptım ve PS4 SLI'min işime yarayacağını düşünüyorum 4K TV'ye de sahip değilim zaten.

4K TV'ye sagip değilsen olabilir ama AC: Valhalla gibi yeni oyunlarda FPS kaybı var ara sahnede 28 zor görüyor bazen.

Geri
Yukarı