Şu zamanda PS4 alınır mı?

Şimdi baktımda Xbox biraz daha uygun gibi ikisinden birisini alıcak olsanız hangisini alırdınız. Xboxta felan oyun fiyatları nasıl daha ucuz daha pahalı oluyor mu ps’ye göre
Daha ucuz PS ye göre. Bütçeniz varsa yeni olan Xbox series s e yönelin derim yoksa Xbox one s alın. Gamepass sistemi ile bir sürü oyunda oynarsınız geriye dönük uyumluluk ile eski oyunları da oynayabiliyorsunuz.

Xbox one s çok daha iyi bir seçenek. Bin lira ve daha düşük fiyatlara bulunabiliyor. Ayrıca çoğu güncel oyunu oynayabilirsin.
Örn: AC valhalla - odyssey - Forza horizon 4 - halo serisi - MGS 5 - Gta 5 ve niceleri.

Şimdi baktımda Xbox biraz daha uygun gibi ikisinden birisini alacak olsanız hangisini alırdınız. Xbox'ta falan oyun fiyatları nasıl daha ucuz daha pahalı oluyor mu ps’ye göre.

Ucuz olur Game Pass'e göz gezdir, kişisel firkim PSden yana. Daha çok açarsam ben 60 FPS'den aşağı oyun oynayamayacağımı bildiğim için PS 5'den başka seçeneğim yok oda ne zaman olursa yapacak bir şey yok idare edeceğim.

Eğer hikayeli oyun seviyorsan alınabilir. PS4'te onlarca güzel oyun var oynayabileceğin. PS5 zaten uzun bir süre bizim ülkede normal oyuncunun eline geçmez yani ön-sipariş vermeyi başaran birkaç bin kişi dışında. Yurtdışında bile şu an sipariş verirsen Şubat 2021 gibi eline geçebilir diye uyarıyor satıcılar.

27 Kasım cuma.
Kara cuma geliyor hocam PS4 öyle alırsınız bir de oyunlar indirime girer 1 veya 2 oyun alırsınız.
PlayStation kara cuma indirimlerinin geleceğini açıkladı Store'a.

Bence alınmaz. Nedeni ise oyun fiyatları. Bir oyun 450-500 TL civarın da. Daha pahalı oyunlar bile var. Konsolu 2000 TL'ye 2. el olarak alsanız yanına 4-5 oyun alayım derseniz o oyunlar aşağı yukarı konsol fiyatına eşit oluyor. Ben bir oyuna bu kadar para verilmesini doğru bulmuyorum. Ayrıca Online oyun oynamak isterseniz her ay 40 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Konsola o kadar para verdikten sonra bu ücretin olması ayrı bir saçmalık zaten. Kendi konsolumu satmayı düşünüyorum ama ilk göz ağrım olduğu için satmaya içim el vermiyor.

Bence alınmaz. Nedeni ise oyun fiyatları. Bir oyun 450-500 TL civarın da. Daha pahalı oyunlar bile var. Konsolu 2000 TL'ye 2. el olarak alsanız yanına 4-5 oyun alayım derseniz o oyunlar aşağı yukarı konsol fiyatına eşit oluyor. Ben bir oyuna bu kadar para verilmesini doğru bulmuyorum. Ayrıca Online oyun oynamak isterseniz her ay 40 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Konsola o kadar para verdikten sonra bu ücretin olması ayrı bir saçmalık zaten. Kendi konsolumu satmayı düşünüyorum ama ilk göz ağrım olduğu için satmaya içim el vermiyor.

Hocam doğru ama ilk kez PS4 alıyorsa 80TL The Last of Us ve birçok özel oyun mevcut ucuza God of War mesela 100TL gibi fiyatı var ama yeni çıkan oyunlar aşırı pahalı.

Bir de miles morales var 400TL 5 saat bir oyun aynı DLC gibi haketmiyor.
Bir de Marvel's spider-man var indirimle 80 TL düştüğünü gördüm ve aldım.

Hocam doğru ama ilk kez PS4 alıyorsa 80TL The Last of Us ve birçok özel oyun mevcut ucuza God of War mesela 100TL gibi fiyatı var ama yeni çıkan oyunlar aşırı pahalı.

Bir de miles morales var 400TL 5 saat bir oyun aynı DLC gibi haketmiyor.

Tabii ki uygun fiyatlı oyunlar var. İndirimde de oyunların çoğu uygun fiyatlara düşebiliyor. Ama arkadaş Call of Duty Modern Warfare almak isterse 470 TL veya yeni çıkan Spider-Man: Miles Morales'i almak isterse 460 TL. Cidden yüksek fiyatlar. Bunun gibi daha bir sürü yüksek fiyatlı oyun mevcut.

Kardeşim tamamen katılıyorumda ne yapalım işte. Daha ne konsol fiyatları eski fiyatlarına düşer ne de oyun fiyatları 50-100 ₺ olur.

Geri
Yukarı