Sünnet ettiren aileye dava açılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sana cevap verdiğimi hatırlamıyorum? İşine bakarsan mutlu olurum. Muhatabım konu sahibi, sen değilsin. Ha illa muhatap olacağım diyorsan, seni de show haber'e bekleriz. Hayatımda bu kadar saçma bir isyan duymadım ya. Bak kestirmek istememesini anlarım, her şeye okey. Ama gelip de aileye dava açmak nedir? Bir yanlış varsa o da doktor kaynaklıdır. Boş yapılan kısım bu.

Aşı da vurulmasın. Sonuçta bedenime bilmediğim şeyler benden izinsiz enjekte ediliyor?
İnan bana faydaları zararlarından daha fazla. Bu arada dikişlerinin acıması gibi bir ihtimal yok.

Sana cevap verdiğimi hatırlamıyorum? İşine bakarsan mutlu olurum. Muhatabım konu sahibi, sen değilsin. Ha illa muhatap olacağım diyorsan, seni de show haber'e bekleriz. Hayatımda bu kadar saçma bir isyan duymadım ya. Bak kestirmek istememesini anlarım, her şeye okey. Ama gelip de aileye dava açmak nedir? Bir yanlış varsa o da doktor kaynaklıdır. Boş yapılan kısım bu.

Yanlış olan kısım Türkiye'de bu uygulamanın adet ayağına çocuk yaşta irade sahibi olmayan erkeklerin üzerinde yaptırılmasıdır. İşlemin kendisi zaten hatalı bir işlem ve arkadaş ona isyan ediyor. Show Haber falan saçma sapan öneriler yapma. Kendin araştırsan bu arkadaşla aynı psikoloji içine düşeceksin haberin yok.

Bir çocuğun.

Sana cevap verdiğimi hatırlamıyorum? İşine bakarsan mutlu olurum. Muhatabım konu sahibi, sen değilsin. Ha illa muhatap olacağım diyorsan, seni de show Haber'e bekleriz. Hayatımda bu kadar saçma bir isyan duymadım ya. Bak kestirmek istememesini anlarım, her şeye okey. Ama gelip de aileye dava açmak nedir? Bir yanlış varsa o da doktor kaynaklıdır. Boş yapılan kısım bu.

Bir çocuğun ondan izinsiz bir organının kalıcı bir şekilde zarar verecek bir işlem uygulanması tek kelimeyle çocuk istismarıdır.

Aşı da vurulmasın. Sonuçta bedenime bilmediğim şeyler benden izinsiz enjekte ediliyor?
İnan bana faydaları zararlarından daha fazla. Bu arada dikişlerinin acıması gibi bir ihtimal yok.
Var hocam. Yanlış doktorların kurbanı olursa nesil bile devam edemez.

Küçücük bir çocuğun bedenine lüzumsuz yere müdahale edip sakatlamak çocuk istismarı değil de nedir? Bu travmayı, bir hiç uğruna acı çekişimi unutamıyorum. Ailemden de bu yüzden nefret ediyorum. İnsan vücudu milyonlarca yıl boyunca evrimleşti. Saçma bir adet yüzünden vücudumu sakatladılar. Şu an bile dikişler acıyor, ki aradan 15 yıldan fazla geçti. Sizce ailemin boğazına yapışmakta haksız mıyım? Doğru olan 18 yaşına gelince çocuğun kendi karar vermesidir. Minnacık çocuğa din atayıp genital bölgesini kesmek değil.
Evet arkadaşlar bir cahil daha gördük bu hayatta. Umarım şaka yapıyorsundur. İstismarla alakası yok ama ailene dava açmayı düşünüyorsan. Sen çocukken beynine baktırmadıkları için dava edebilirsin. Beyin yok ya ondan dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı