Süper Cuma'da M31S alınır mı?

Bütçe
3500

SnowBody6910

Decapat
Daha fazla  
Yeni telefon ararken M31s in 3000 tl olduğunu gördüm, sanırım işlemcisi biraz düşük performanslıymış ama telefondan PUBG tarzı oyunlar oynamadığım için günlük kullanımda bana sıkıntı çıkarmadığı sürece problem yok benim için. Ama ben parmaz izi ile telefon açmaya alışığım fakat sanırım M31S in sadece ekran açma tuşunda parmak izi okuyucu varmış. Kılıf taktığımda parmak izi okuyucu düzgün çalışmıyabilir diye endişem var. En fazla 3500 tl olacak şekilde başka telefon önerileriniz varsa Android olmak üzere tavsiyelerinizi alabilirim. Önceliğim genellikle boş vaktimde video izlediğim için Ekran kalitesi>Batarya>Performans. Münkünse ekranda parmak izi okuması kılıf ile kullanımı rahat bir yerde olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

M31s alınır güzel telefon isterseniz Xiaomi Redmi Note 10s bakabilirsiniz.

Tam da Note 10s'e bakıyordum, aralarında 400 TL'lik fark var. Telefonlar konusunda pek bilgili değilim, malum yıllardır Samsung J7 kullanıyorum. Xiaomi'nin yazılımsal sorunları var mıdır? Birkaç yerde öyle yazılar gördüm çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam da Note 10s e bakıyordum, aralarında 400 TL'lik fark var. Telefonlar konusunda pek bilgili değilim, malum yıllardır Samsung J7 kullanıyorum. Xiaomi'nin yazılımsal sorunları var mıdır? Birkaç yerde öyle yazılar gördüm çünkü.

Her cihazında "sorun" yok Xiaomi'nin.
Sadece yazılım olarak rakiplerinden daha kötü.

Tam da Note 10s'e bakıyordum, aralarında 400 TL'lik fark var. Telefonlar konusunda pek bilgili değilim, malum yıllardır Samsung J7 kullanıyorum. Xiaomi'nin yazılımsal sorunları var mıdır? Birkaç yerde öyle yazılar gördüm çünkü.
Hocam Yazılım konusunda Samsung daha iyi xiomi kıyaslıyınca.
İsterseniz buradan bakabilirsiniz kıyaslamaya.

Her cihazında "sorun" yok Xiaomi'nin.
Sadece yazılım olarak rakiplerinden daha kötü.
Baya bir arada kaldım, hangisini önerirsiniz Xioami'nin özellikleri M31s'inkinden yazılımının kötülüğünü göz ardı ettirecek kadar üstün müdür? Hayatım boyunca Samsung kullandığımdan biraz tereddüt ettiriyor Xiaomi.
Öyle bir şey olacağını sanmıyorum, telefonu yapanlar düşünmüştür herhalde :D Performans anlamında Note 10s daha iyi ama bataryayı öne koyduğunuz için M31S güzel tercih. Ekran 90 Hz olsun isterseniz de A32 olabilir.
https://www.hepsiburada.com/zore-samsung-galaxy-m31s-kilif-zore-mola-kapak-p-HBV00001605RX şu tarz kılıflar kullanıyorum, kullanıcı değerlendirmelerinde parmak izi okumasında sorun yaşayanlar olmuş.

Bayağı bir arada kaldım, hangisini önerirsiniz Xiaomi'nin özellikleri M31s'inkinden yazılımının kötülüğünü göz ardı ettirecek kadar üstün müdür? Hayatım boyunca Samsung kullandığımdan biraz tereddüt ettiriyor Xiaomi.

İşlemci dışında her alanda daha iyi M31s.
Ama Note 10s modeli işlemci olarak çok daha güçlü.(Yaklaşık olarak %50-%60 daha güçlü)

Geri
Yukarı