Süper Lig'de kim şampiyon olur?

Dostum küresel bir salgın var ve insanlar ölüyor.

Ben ne diyorum çıkılmayacak sanki cikilsin mi diyorum tum taraftarları ben kontrol edemem ki ben cikmiyacağım çıkanlara yapabilecek bir şeyyim yok taraftarlar arasında çoğu kişi çıkmam diyor zaten konuyu saptırma burada konu senin taraftara hakaret etmen.

Ben ne diyorum çıkılmayacak sanki cikilsin mi diyorum tum taraftarları ben kontrol edemem ki ben cikmiyacağım çıkanlara yapabilecek bir şeyyim yok taraftarlar arasında çoğu kişi çıkmam diyor zaten konuyu saptırma burada konu senin taraftara hakaret etmen.
Dostum kutlama için dışarı çıkan herkese aptal dedim ben ve bu lafımın arkasındayım.

Beşiktaş kazanırsa Beşiktaş. Çünkü Beşiktaş maçı çok çetin geçecek. Galatasaray halen şampiyonluk istiyorsa 4 veya daha fazla atmalı. Beşiktaş kazanırsa tabii, kazanmazsa 1 gol bile yeter. Fenerbahçe için söylenecek çok bir şey yok. Mayıs ayındaki Galatasaray'ın ve kanseroloji takım Beşiktaş'ımın kaybetmesi lazım. Fenerbahçe'nin de kazanması lazım. Çok çetin geçecek maçlar çok...

Resmî olarak hakaret ediyorsun bir de söylüyorsun rakip takımlardan daha düzgün taraftarlar beklerdim.
Dostum farkında mısın bilmiyorum ama şampiyon daha belli değil. Şampiyon kim olursa olsun büyük çaplı kutlamalar yasakken çıkıp şampiyonluk kutlayan herkesin yaptığı şeyin bir veya birden fazla insanın hayatını etkileyebileceğinin farkında değilsin galiba. Ben kim çıkarsa çıksın o kişinin aptal olduğu söylüyorum ve arkasındayım. Ya insanların ölmesi umrunda değil ya da sende şampiyon olursanız dışarı çıkmak istiyorsun ben bu yazdıklarından bunu anlarım.

Dostum farkında mısın bilmiyorum ama şampiyon daha belli değil. Şampiyon kim olursa olsun büyük çaplı kutlamalar yasakken çıkıp şampiyonluk kutlayan herkesin yaptığı şeyin bir veya birden fazla insanın hayatını etkileyebileceğinin farkında değilsin galiba. Ben kim çıkarsa çıksın o kişinin aptal olduğu söylüyorum ve arkasındayım. Ya insanların ölmesi umurunda değil ya da sende şampiyon olursanız dışarı çıkmak istiyorsun ben bu yazdıklarından bunu anlarım.

Tabii her taraftar şampiyon olunca deliler gibi sevinmek ve sokakta ve hatta stadyumda kutlamalar yapmak ister ancak dünya şu an bu virüs için alarmda. Düşünsene, bayramlaşmaya bile gidemiyoruz o derece tehlikeli bir virüs. Ama o kişilere de hakaret etmeyelim lütfen. Kendi sağlığını ve başka kişilerin sağlığını düşünmeyen kişileri şikayet etmek çok zor değil. Ararsın polisi, yaparsın şikayetini olur biter.

Dostum farkında mısın bilmiyorum ama şampiyon daha belli değil. Şampiyon kim olursa olsun büyük çaplı kutlamalar yasakken çıkıp şampiyonluk kutlayan herkesin yaptığı şeyin bir veya birden fazla insanın hayatını etkileyebileceğinin farkında değilsin galiba. Ben kim çıkarsa çıksın o kişinin aptal olduğu söylüyorum ve arkasındayım. Ya insanların ölmesi umurunda değil ya da sende şampiyon olursanız dışarı çıkmak istiyorsun ben bu yazdıklarından bunu anlarım.

Galiba beyninizde sorun var hocam dışarı çıkın demiyorum şampiyonun kim olduğu fark etmez siz rakip takımın taraftarına hakaret edemezsiniz.
Lütfen bu kısmı dikkatli oku dışarı taraftarlar çıkmayacak diyorum anla bunu anla corona olduğunu herkes biliyor anlatabiliyormuşum disari çıkmayacağız konu da o değil hakaret edemezsin sen.

Yeni konular

Geri
Yukarı