Süper Lig'in Resmî Twitter Sayfası Açıldı

Makaleler
40
Daha fazla  
Twitter'da dolaşırken gördüm.
Eğer hesap sahte ise birkaç güne patlar zaten. Bu mesajla Twitter'a selam verdi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyük ihtimalle resmî sayfa çünkü Galatasaray'ın resmî Twitter sayfası selam verdi :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Süper Lig ve TFF maalesef bu konularda çok uzak kalmış durumda. Yıl olmuş 2022 hala daha ligimizin bir Instagram hesabı yok, üstüne TFF'nin sitesinin tasarımı gerçekten çok gülünç.

Yakın zamanda Instagram sayfası da açılır.
Gereken tek şey kendi kanalı.

Gereksiz değil.

Böyle küçük şeyler yapmak yerine artık şu lige çekidüzen vermeleri gerektiğini düşünüyorum. O yüzden sosyal medya işleri bana gereksiz geliyor. Seyir zevki olmayan bir lig, şike dolu berbat maçlar ve borç için de batmak üzere olan takımlar varken istedikleri kadar paylaşım yapsınlar neye yarar?

Böyle küçük şeyler yapmak yerine artık şu lige çekidüzen vermeleri gerektiğini düşünüyorum. O yüzden sosyal medya işleri bana gereksiz geliyor. Seyir zevki olmayan bir lig, berbat maçlar ve borç için de batmak üzere olan takımlar varken istedikleri kadar paylaşım yapsınlar neye yarar?
Hocam bütün büyük liglerin 2022 yılında bir sosyal medya hesabı var. Ben de ligimizin düzeleceğini düşünmüyorum fakat bir yerden başlamak iyidir.

Ligin marka değerinin artırılması adına güzel bir gelişme. Zaten pek çok büyük ligin sosyal medya hesapları var. Umarım yabancı dillerde de hesaplar açılır. Ligimize pek çok kariyerli yabancı oyuncu geliyor.

Geri
Yukarı