Süper Lig'in Resmî Twitter Sayfası Açıldı

Böyle küçük şeyler yapmak yerine artık şu lige çekidüzen vermeleri gerektiğini düşünüyorum. O yüzden sosyal medya işleri bana gereksiz geliyor. Seyir zevki olmayan bir lig, şike dolu berbat maçlar ve borç için de batmak üzere olan takımlar varken istedikleri kadar paylaşım yapsınlar neye yarar?
Sosyal medyalar genç izleyici kitlesini çekmek için harika yerler ve izleyici sayısı lig kalitesine direkt etki eden etmenlerden biri.

Arkadaşlar farklı liglerden mi bahsediyoruz? Ne marka değeri ne kalite etmeni? Gerçekten böyle rezil maçları izlemek için gelen insanların sayısı hala eskisi kadar fazla mı? Yabancı dillerde hesap neden açılsın bizim ligi bizden başka yoğun olarak izleyen ülke mi var? Varsa kim bunlar araplar mı?

Ben iyi bir yönetim ile düzeleceğini düşünüyorum ama başlangıcın bir sosyal medya hesabı açmak olduğunu düşünmüyorum.
Sizin eleştirdiğiniz yer sosyal medya açmaları değil ki, ligin durumunun kötü olması. Sosyal medya hesabını yönetmek zor bir şey değil. Yapılması lazımdı zaten.

İstedikleri kadar reklam yapsınlar bir sürü ödül dağıtıp emekliliğe yakın ünlü oyuncuları getirmek için milyonları harcasınlar lig ve takımlar bu durumdayken neye yarar? Sıfır kalite sıfır seyir zevki, bir maç Premier lig izleyen adamın Süper Lig'le işi kalmaz.

Sizin eleştirdiğiniz yer sosyal medya açmaları değil ki, ligin durumunun kötü olması. Sosyal medya hesabını yönetmek zor bir şey değil. Yapılması lazımdı zaten.

Böyle küçük işlerin en sona bırakılması gerektiğini düşünüyorum.

İstedikleri kadar reklam yapsınlar bir sürü ödül dağıtıp emekliliğe yakın ünlü oyuncuları getirmek için milyonları harcasınlar lig ve takımlar bu durumdayken neye yarar? Sıfır kalite sıfır seyir zevki, bir maç Premier lig izleyen adamın Süper Lig'le işi kalmaz.
Hocam olumsuz yönde değil, olumlu yönde etki edecek ve bir zararı olmayan bir şeyi neden yapmayalım ya Allah aşkına? Haftanın oyuncusu, Ayın oyuncusu ödülleri PL'de vs. var ve izleyici çeken etkinlikler. Sırf FIFA'ya bizim ligimizin oyuncu kartlarının gelmesi bile oyuncu tanınırlığını, lig bilinirliğini arttıyor.

Hocam olumsuz yönde değil, olumlu yönde etki edecek ve bir zararı olmayan bir şeyi neden yapmayalım ya Allah aşkına? Haftanın oyuncusu, Ayın oyuncusu ödülleri PL'de vs. var ve izleyici çeken etkinlikler. Sırf FIFA'ya bizim ligimizin oyuncu kartlarının gelmesi bile oyuncu tanınırlığını, lig bilinirliğini arttıyor.

Belki de bayağıdır Süper Lig izlemediğimdendir bilmiyorum ama ligin büyük sorunları varken küçük etkisiz şeylerin yapılmasını son derece gereksiz görüyorum. Lig bilinirliği artsın bu iyi bir şey ama ligde böyle kalitesiz bir futbol oynandığı sürece sadece ligin adı bilinir maçları kimse izlemez. Belli bir kaliteye ulaştıktan sonra reklama başlamak daha iyi olur.

Bir bütçe istemiyor, bir şey istemiyor. O sosyal medya hesabını 1.000 yabancı kullanıcı bile görse ve ligimizi tanısa bizim için kardır. Neden yapabilecekken yapmayalım?

Belki de bayağıdır Süper Lig izlemediğimdendir bilmiyorum ama ligin büyük sorunları varken küçük etkisiz şeylerin yapılmasını son derece gereksiz görüyorum. Lig bilinirliği artsın bu iyi bir şey ama ligde böyle kalitesiz bir futbol oynandığı sürece sadece ligin adı bilinir maçları kimse izlemez. Belli bir kaliteye ulaştıktan sonra reklama başlamak daha iyi olur.

Harf sınırı.

Seyir zevki olmayan bir lig, şike dolu berbat maçlar ve borç içinde batmak üzere olan takımlar varken istedikleri kadar paylaşım yapsınlar neye yarar?

Al benden de o kadar. Seyir zevki olmadigi cok dogru. Insanlar bu les futbolu ve futbolculari izlemek icin bir de üstüne para veriyor. Para veriyor fakat karsiligini alamiyor.

Geri
Yukarı