Sürahi kullanıyor musunuz?

Öncelikle siz saygıdeğer hocalarıma şükranlarımı sunmak boynumun borcudur. ✍🏼

Hocam bu nasıl giriştir? Kendimi değerli hissettim.
Su içmek için sürahi kullanıyor musunuz?
Tabii ki.
1L doldurup dondurucuya atıyor, 20 dakika sonra çıkarıp gömüyorum.
Geçen gün unutmuşum 1 gün sonra aklıma geldi.
Suyu erite erite içtim.

@R.B.D
Saygıdeğer üstadım, 👏
Bu konuşma tarzınız beni benden alıyor, size karşı daha da sempati duymaya başlatıyor. 😻
Bizimle böyle güzel, saygılı ve kibar konuştuğunuz için size teşekkürlerimi sunarım. 🙌
Hayırlı geceler, iyi uykular. 😴
Saygılarla. ☺️

Öncelikle şükranlarımı siz değerli forumdaşıma sunmaktan müşerref olduğumu beyan etmek isterim. 🤗

Hayırlı geceler, gece yatmadan dişlerimizi fırçalamayı ve mutlaka su içmeyi unutmayalım. 🤗🙌🏼

Hocam bu nasıl giriştir? Kendimi değerli hissettim.

Tabii ki.
1L doldurup dondurucuya atıyor, 20 dakika sonra çıkarıp gömüyorum.
Geçen gün unutmuşum 1 gün sonra aklıma geldi.
Suyu erite erite içtim.

Her birey can taşır değerli müstakil hocam. Müstakil olabilirsiniz ama bir yere bağlısınız.

Nereye mi? Bu topraklara bu cihana...

Ziyadesiyle hepimiz kardeşiz ve iki günlük dünyada, sabah çıkacağımızı bilmeden planlar yapılan şu kısa hayatta kalp kırmak yerine sevgi, saygı ve hoş görü harmanında sohbet ve muhabbet eşliğinde bilgi aktarımı yapmak sanırım hayatı dolu dolu geçirmek olsa gerek. 🙌🏼

Değinmeden geçemeyeceğim. :)

Çok soğuk içmeyin değerli hocam. Siz bize lazımsınız. Sağlığınız için lütfen vücut ısınızda sıvı tüketmeye özen gösteriniz. ☝

Değerli arkadaşlar,

Eskiden köylerimizde çeşmeler olurdu. Bu çeşmelerden avucumuza o buz gibi suyu alarak mis gibi kekik kokularının arasında doğal bir ortamda kana kana su içerdik. 🤲🥴 Günümüzde bu tecrübeye ulaşmak zor da olsa özellikle bira bardağında içilen suyun benzer bir etkisinin olduğunu öteden beri düşünegelmişimdir. Bu sebeple tüm dostlara sürahiden ziyade bira bardağı öneriyorum. 🤥

Esenlikler.
Saygıdeğer üstadımız çok güzel bir tarihsel geçmişe imza atarak bizi güzel günlere sürüklemiş.

Kaleminize sağlık ustam. ✍🏼

Başka anılarınız var ise su ile alakalı, konudan sapmadan anlatırsanız çok seviniriz doğrusu.

Saygılarımla. 🙌🏼

Yarı cam yarı plastik şişe var bende 2,5 litre, bir günde 2 kere dolduruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı