Sürat Kargo bir kitap için 42 TL kesti

rootz

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Hatay/İskenderun
Merhaba arkadaşlar forum üzerinde kazandığım çekilişin kargosunu (bir kitap) Sürat Kargo 1 KG olarak geçtiği için 42 TL fatura çıkardı çekilişi yapan kişi parayı gönderdi ama gene de şikayet etmek istiyorum bu aptallığı firma göndericiye bilgi verdik diyor THH'ye şikayet etmeli miyim ayrıca fatura üzerindeki TC numarası gerçek değil TC üret üzerinden yazdım nasıl bir yol izlemeliyim?
@BilgisayarKurdu

Son düzenleyen: Moderatör:
Gönderici bana parayı yolladı orada sıkıntı yok ben şubedeki çalışanın tavrına sinirlendim o yüzden şikayet etmek istiyorum "Fatura artık kesilmiş almak zorundasın yoksa iade edeceksin"

Gönderici bana parayı yolladı orada sıkıntı yok ben şubedeki çalışanın tavrına sinirlendim o yüzden şikayet etmek istiyorum "fatura artık kesilmiş almak zorundasın yoksa iade edeceksin"

Alakasız ama hemşerim nasıl sizin oralar, evinize yaklaştı mı yangın? Ben Defne'deyim ama içim içimi yiyor kolay değil.

Alakasız ama hemşerim nasıl sizin oralar, evinize yaklaştı mı yangın? Ben Defne'deyim ama içim içimi yiyor kolay değil.
Bizim mahallemizde çok şükür yangın çıkartmadılar birkaç arkadaşımın evi yandı Şekere tarafında oturan arkadaşlarımın bazılarının evi yandı bir tane özel okul yandı duymuşsunuzdur umarım hesabı sorulur ki bunu yapanın hesabını devlet sormasa vatandaş soracaktır.
Eğer firma size 42 TL'yi göndermişse bence gerek yok. Ama isterseniz şikayet edebilirsiniz kargo şirketini.
Zaten olayın parasında değilim artık böyle olaylar yaşanmasın diye uğraşıyoruz ama açgözlü firmalar durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı