Aras kargo rezil bir firmadır

sens4k

Kilopat
Pazar gecesi Gameekstra sitesinden bir alışverişim oldu. Sitedeki kargo takip numarası ile takip etmek istediğimde numaranın yanlış olduğunu anladım. Siteyi arayıp doğru takip kodunu öğrendim. Bundan birkaç saat sonra kurye beni arayarak kargomun yanlış bir kişiye teslim edildiğini yarın (çarşamba) bana teslim edileceğini söyledi ben de beklemeye başladım. Çarşamba günü de kargom gelmeyince aras kargo genel merkezini aradım ve kargomun Yeditepe şubesinde beklediğini söyledir. Yeditepe şubesini aradım onlar da kargonun kendilerinde olmadığını kristal şubesinde olduğunu söylediler. Ne kadar sefil bir firma olduklarını kendilerinden haberleri olmamasından anlayabilirsiniz. Neyse deyip bir de kristal şubesini aradım onlar da kargonun Yeditepe şubesine gönderileceğini perşembe günü de bana teslim edileceğini söyledi. Perşembe günü ise kargo takibi yaptığımda teslim edildi olarak işaret edildiğini görüyorum şu an ve gerçekten delirmek üzereyim. Eve gelen giden yok ama kargo teslim edilmiş. Saat 18'i geçtiği için de hiçbir yere ulaşamıyorum. Ben gerçekten bunların yanlarına kalmasını istemiyorum ve uğraşacak zamanım var. Bunları nereye şikayet edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aras kargo hakikaten seçilebilinecek en kötü firma. Yurtiçi nispeten iyi çalışıyor. Aras kargo sağolsun, okul için satın aldığım kitapları yaklaşık bir ay sonra getirerek bir daha onları seçmeme, eğer tek seçenek onlarsa satın almamaya itti kendileri.

Her kargonun illa ki doğru düzgün işini yapmayan şubesi vardır. Direkt şirkete laf atmak doğru olmaz. Mesela bugün PTT'ye kargom geldi bir yakınımı gönderdim alması için demişler ki 18 yaşından küçük olduğun için kargoyu veremeyiz. Diğer görevli de yaşı tutuyor ver demiş 1-2 saat arayıp bulamamışlar ve yarın gel demişler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı