Çözüldü Sürat kargo ürünü ne zaman getirir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yani sipariş ettin de ürün kargoya verildi mi? Verildiyse nereden verildi? Genelde 600 km üstüne 2 günde teslim ediyolar. Onun altına ertesi gün teslimatını sağlıyolar ama bazen saçma salak durumlar da yaşanabiliyor tabii.

Nerede oturuyorsunuz? Ürünü nereden sipariş verdiniz? Genel olarak 2 gün sonra akşam saati elinizde olur diye tahmin ediyorum.

Konyanın bir ilçesinde yaşıyorum ürünü İstanbul'dan sipariş ettim
Yani sipariş ettin de ürün kargoya verildi mi? Verildiyse nereden verildi? Genelde 600 km üstüne 2 günde teslim ediyorlar. Onun altına ertesi gün teslimatını sağlıyorlar ama bazen saçma salak durumlar da yaşanabiliyor tabii.

Verilmedi verilirse İstanbul'dan verilecek yarın

Bunu buraya değil de satın aldığın firma ve kargo firması ile iletişime geçerek sorman gerek ayrıca korona yüzünden kargo firmaları aşırı yoğun bu bile 2 gün ekleyebilir bekleme sürene.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı