Sürekli bulaşan sınıf arkadaşları

Önünde 2 seçenek var ya ağız burun girip ağırlığını kanıtlayacan ki lal olsunlar. 2.seçenek hiç takmayacaksın istediklerini desinler sen sınavına odaklan.

Dediğim şey yaşamadan öğrenebileceğin bir şey değil. 8. Sınıfta matematik derslerim boş gibi geçiyordu. Üstelik evet insanları deneme tahtası gibi kullandılar. Oturmamış sistemi çocuklarda denemek nedir?
Ya sen şaka mısın? Yaşamadan öğrenebileceğim bir şey değilmiş 🤪 TEOG'a ilk girenler bizdik 😀 Herkes aynı şartlar altında bunu anlaman lazım. Sınav zorluğu açısından bahsediyorum.

Önünde 2 seçenek var ya ağız burun girip ağırlığını kanıtlayacan ki lal olsunlar. 2.seçenek hiç takmayacaksın istediklerini desinler sen sınavına odaklan.

Bencede dişe diş kana kan diyeceksin yoksa hep üstüne binerler ama sen güçsüzsen adamların bir kaç yumruğuna düşersen bir çok kişi daha üstüne biner güçsüz olduğun için. 8. sınıfta okadar kanser kitle var mı ya? biz 8. sınıfta kardeş gibiydik.

Yeni nesil çok bozmuş gerçekten. Biz liseye kadar kız arkadaş bilmezdik. Şimdi 12-13 yaşındaki çocuklar kız için racon kesiyor :)

Senin sinirlendiğini anladıklarında daha çok üstüne giderler. Züppe diye takıldıklarında ya benim Ferrari çok yakıyor ne alsam yerine falan diye sende espri yap.

Fiziksel olarak sataşmıyorlarsa sen de espriler yaparak geçiştirebilirsin. Fiziksel olarak sataşıyorlarsa kesinlikle şikayet et. Son senen. Bırak dalga geçeceklerse geçsinler. İyi bir lise kazan ve kurtul.

Ama yukarıda da yazıldığı gibi bu tipler her yerde olacak. Bak benim çalıştığım ofiste herkes İTÜ-ODTÜ mezunu ama kadın olmadığı zaman meslek lisesinden hallice ortam oluyor. O yüzden bir şekilde idare etmelisin.

Hiç uğraşma direk boxa falan yazıl. Eğer box eğitimi aldığını öğrenirlerse, köpek gibi kuyruklarını kıvırıp bacaklarına kıstırırlar.

sana iyi bir haberim var eğer çok çalışırsan düzgün bir liseye gidersin ve orada böyle başıboş tipler yok için rahat olsun.
peki şu an ne yapabilirsin?
okul yönetimine bildir.

Herkeste okul yönetimine bildir bildir diyor. Okul yönetimi ne yapabilir ki bu hanzolara? Müdür iki kemküm edip yollayacak. Sataşan birisi olursa çak ağzına yumruğu herkes haddini bilsin. Siz öküzün trene baktığı gibi bakıp, hiç bir şey yapmazsanız daha çok tepenize binerler. Ezdirmeyin kendinizi yahu ezdirmeyin!

Lisede de böyle şeyler var. İlk yüzde 2-3'e girersen olmayabilir, ancak bulunduğum lise %7 ile aldı zamanında, ve sınıftakilerin çocuk gibi davranışları var.

Bıçak taşı ya da öl. :D
Sınavına çalış, ayrıca konu Evcil Hayvanlar bölümünde açıldığına göre evcilleştirebilirsin diye düşünüyorum. 🤠

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı