Sürekli gösteriş yapma isteğim var

Troll konu değil öncelikle söyleyeyim. Sürekli sosyal medyada ne yaptığımı, ne dinlediğimi, ne oynadığımı paylaşmak istiyorum arkadaşlar. İnsanlar, daha doğrusu arkadaşlarım, ne yaptığımı, nelerle ilgilendiğini bilsinler istiyorum. Son 1 senede ortaya çıktı bu, sizce bir sorun mu bu?
Dikkatini çekmek istediğin biri ya da birileri var anlaşılan. Biraz topluma karış, düzelir.

İnsanların doğum tarihine göre gökte şekil alan yıldızlar insanın hayatını yönlendirmez. Kısaca burçlar gerçek değil.

Dikkatini çekmek istediğin biri ya da birileri var anlaşılan. Biraz topluma karış, düzelir.

İnsanların doğum tarihine göre gökte şekil alan yıldızlar insanın hayatını yönlendirmez. Kısaca burçlar gerçek değil.
Nasıl karisacagim ki bu durumda? Zaten evdeyiz 1 bucuk yıla yakındır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası sınav senem olduğu için pek düşünmüyorum hocam, başka daha az zamanımı harcayacağım öneriniz varsa alabilirim.
Haklısın, durum böyleyken topluma karışmak çok zor. Hiç değilse Discord ya da Tinder gibi uygulamalardan insanlarla tanışıp, konuşabilirsin. Biraz daha iyi gelecektir.

Açıkçası sınav senem olduğu için pek düşünmüyorum hocam, başka daha az zamanımı harcayacağım öneriniz varsa alabilirim.
Instagram gibi uygulamalarda attığın hikayeyi gören hiç değilse 25 - 30 kişi varsa insanların dikkatini çekecek, sana mesaj atmasını sağlayacak paylaşımlar yapıp, sohbet açabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam, öyleyim ama burçlara pek itibar etmiyorum.

Maalesef hocam, pandemiden dolayı yüzyüze görüştüğüm insan sayısı bir elin parmağını geçmez.
Sohbet edebileceğiniz ve her zaman yanınızda olacak bir kız ve bir erkek arkadaş bulursanız bunların çoğunu unuturusunuz. Sizi anlayan ve sizi düşünen birilerine ihtiyacınız var sadece. Bu kişileri bulmak zor ama bulduktan sonra kaybetmeyin.

Sohbet edebileceğiniz ve her zaman yanınızda olacak bir kız ve bir erkek arkadaş bulursanız bunların çoğunu unuturusunuz. Sizi anlayan ve sizi düşünen birilerine ihtiyacınız var sadece. Bu kişileri bulmak zor ama bulduktan sonra kaybetmeyin.
Hocam kendime yakın 2 tane arkadaşım var ama onlar da nasıl desem tamamen benimle aynilar sanki kendi kendime konuşuyormuş gibi hissediyorum ve dertlerimi anlatamıyorum. Bu kişiler de 10 yılı aşkın arkadaşımlar yani.

Hocam kendime yakın 2 tane arkadaşım var ama onlar da nasıl desem tamamen benimle aynilar sanki kendi kendime konuşuyormuş gibi hissediyorum ve dertlerimi anlatamıyorum. Bu kişiler de 10 yılı aşkın arkadaşımlar yani.
Kendinize benzeyen insalarla sohbet etmekte güzeldir. Aslında bakınca kendinizdeki hatalarıda bulmanız kolaylaşır. Bazen yeni insanlar tanımak lazımdır ama. Bence bunu böyle düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı