Sürekli hesabıma giriş yapılmaya çalışılıyor

Hayır hocam ben o anlamda demedim arkadaş tavsiyelerinizi kendinize saklayın radikal bir çözümünüz yoksa cevap yazmayın demiş anlayacağınız bir forumdan fazlasını bekliyor arkadaş.
Sebebini söyleyeyim, hayatımın bir çok devresinde sadece bomboş ama sadece adı laf olsun torbalar dolsun diye veya çok daha makul olarak ağzım var konuşuyorum diye laf ebeliği yapanı gördüm. Ben 30 yıllık sedef hastasıyım. Tavsiyelerle milyon lira kaybettim. Bambu maymunu dışkısı bile yedirdiler, sırf laf olsun diye. Nisan yağmurları bile içirdiler tavsiye diye. Kayıp; vücuduma verdiği kaybı saymazsak 3 milyon liradan fazla para.. O günden beridir boş konuşulmasının önüne geçmek için bu kalkanı kullanmak zorunda kalıyorum. Hepinize teşekkür ederim, söylediklerinizden ötürü..

Tarama bittikten sonra:
Eyvallah hocam

Tarama bittikten sonra:
Eyvallah hocam

Ne diyeceğimi bilemiyorum.

Büyük ihtimalle scaning file System da.

Sebebini söyleyeyim, hayatımın birçok devresinde sadece bomboş ama sadece adı laf olsun torbalar dolsun diye veya çok daha makul olarak ağzım var konuşuyorum diye laf ebeliği yapanı gördüm. Ben 30 yıllık sedef hastasıyım. Tavsiyelerle milyon lira kaybettim. Bambu maymunu dışkısı bile yedirdiler, sırf laf olsun diye. Nisan yağmurları bile içirdiler tavsiye diye. Kayıp; vücuduma verdiği kaybı saymazsak 3 milyon liradan fazla para. O günden beridir boş konuşulmasının önüne geçmek için bu kalkanı kullanmak zorunda kalıyorum. Hepinize teşekkür ederim, söylediklerinizden ötürü.

Eyvallah hocam.

Eyvallah hocam.

Problem değil hocamda bu arada geçmiş olsun bilmiyordum böyle bir hastalığınızın olduğunu...

29 tane buldum önce karantina yapıp sildim. Şimdi restart attı zaten, ikinci kere scan deyip advanced scan sonra configure deyip 2 tan olan sürücüyü yani hem c hem de d seçip en alttaki rat olan kısmıda tikleyip ikinci bir scan başlattım

Büyük ihtimalle scaning file System da.

Problem değil hocamda bu arada geçmiş olsun bilmiyordum böyle bir hastalığınızın olduğu.

29 tane buldum önce karantina yapıp sildim. Şimdi restart attı zaten, ikinci kere scan deyip Advanced scan sonra configure deyip 2tan olan sürücüyü yani hem C hem de D seçip en alttaki RAT olan kısmıda tikleyip ikinci bir scan başlattım.

Çok iyi yapmışsınız hocam ardından şunları uygulayın: Tüm hesaplarınızın şifresini değiştirin ardından tüm cihazlarınıza Malwarebytes ile tam tarama uygulayın ve zararlıları silin.2.olarak tüm hesaplarınızda 2 adımlı doğrulamayı açın ve tüm hesaplarınızda tanımadığınız herhangi bir cihaz varsa silin.

29 tane buldum önce karantina yapıp sildim. Şimdi restart attı zaten, ikinci kere scan deyip advanced scan sonra configure deyip 2 tan olan sürücüyü yani hem c hem de d seçip en alttaki rat olan kısmıda tikleyip ikinci bir scan başlattım
Hocam en temizi formattır, komple her şeyi temizlersiniz. Virüs tarama programının tamamıyla virüsün bilgisayara kurduğu dosyaları sileceğine inanmam.

29 tane buldum önce karantina yapıp sildim. Şimdi restart attı zaten, ikinci kere scan deyip Advanced scan sonra configure deyip 2tan olan sürücüyü yani hem C hem de D seçip en alttaki RAT olan kısmıda tikleyip ikinci bir scan başlattım.

Bu arada şifrelerinizi tekrar değiştirin bence çükü büyük ihtimal keylogger yemiştiniz ve sizin şifrelerinizi kaydediyordu ardından üstteki attığım şeyi uygulayın ve Instagram hesabınızı kurtarmak için ise Instagram yardım ve destekden yardım alın ve Google hesabınıza bağlı olan tanımadığınız bir cihaz varsa silin.

Hocam en temizi formattır, komple her şeyi temizlersiniz. Virüs tarama programının tamamıyla virüsün bilgisayara kurduğu dosyaları sileceğine inanmam.

Ben inanırım hocam ayrıca madem format atacak o zaman antivirüs programları niye yapıldı? Sorun devam ederse format atar arkadaş şimdilik bence formata gerek yok zaten Malwarebytes zararlıları temizlemiş.

Malwarebyttes 14 günlük trial kullanıyor. Ben sürekli pc de hazır bulundurmak istiyorum. Umarım yasaklı bir soru sormuyorumdur. Free olarak nereden nasıl bulurum. Bu arada advanced taramaya devam ediyorum. Sonrasında diğer işlemleri uygulayacağım. Hepsini okuyorum mesajlarınızı. İnstagram için nereye yazayım o konuda da destek olurmusunuz?

Bu arada şifrelerinizi tekrar değiştirin bence çükü büyük ihtimal keylogger yemiştiniz ve sizin şifrelerinizi kaydediyordu ardından üstteki attığım şeyi uygulayın ve Instagram hesabınızı kurtarmak için ise Instagram yardım ve destekden yardım alın ve Google hesabınıza bağlı olan tanımadığınız bir cihaz varsa silin.

Ben inanırım hocam ayrıca madem format atacak o zaman antivirüs programları niye yapıldı? Sorun devam ederse format atar arkadaş şimdilik bence formata gerek yok zaten Malwarebytes zararlıları temizlemiş.
Google ile açtığım hesapların hiçbirinde sıkıntı yok. Threads ve instagram gitti. Diğerlerine sürekli giriş yapmaya çalışıyor. Baktım benden başka giren olamamış cihazlarıma. Ama blockchain vs girmek istemiş sürekli pin istemiş, ordada two factor verification aktif

Buradan yardım alabilrsiniz.

Malwarebyttes 14 günlük trial kullanıyor. Ben sürekli PC de hazır bulundurmak istiyorum. Umarım yasaklı bir soru sormuyorumdur. Free olarak nereden nasıl bulurum. Bu arada Advanced taramaya devam ediyorum. Sonrasında diğer işlemleri uygulayacağım. Hepsini okuyorum mesajlarınızı. Instagram için nereye yazayım o konuda da destek olur musunuz?

Google ile açtığım hesapların hiçbirinde sıkıntı yok. Threads ve Instagram gitti. Diğerlerine sürekli giriş yapmaya çalışıyor. Baktım benden başka giren olamamış cihazlarıma. Ama blockchain vs girmek istemiş sürekli pin istemiş, orada da two factor verification aktif.

Tamadır hocam tüm hesaplarınızda açın two factor verification ı tüm hesaplarınızın şifresini tekrar değiştirin ve Instagram destek için bu web sitesini kullanın:Login • Instagram bu arada Malwarebytes'ı ya crack kullanacaksınız ya key bulacaksınız veya satın alacaksanız onun yerine BitDefender Free önerebilirim. Veya AVG de kullanabilirsiniz ücretsizdir.

Malwarebyttes 14 günlük trial kullanıyor. Ben sürekli PC de hazır bulundurmak istiyorum. Umarım yasaklı bir soru sormuyorumdur. Free olarak nereden nasıl bulurum. Bu arada Advanced taramaya devam ediyorum. Sonrasında diğer işlemleri uygulayacağım. Hepsini okuyorum mesajlarınızı. Instagram için nereye yazayım o konuda da destek olur musunuz?

Google ile açtığım hesapların hiçbirinde sıkıntı yok. Threads ve Instagram gitti. Diğerlerine sürekli giriş yapmaya çalışıyor. Baktım benden başka giren olamamış cihazlarıma. Ama blockchain vs girmek istemiş sürekli pin istemiş, orada da two factor verification aktif.

Bu arada hocam dikkatli olmanızı öneriyorum çünkü bu aralar herkesin hesabını çalmaya başladılar daha az önce başka bir hesabı çalınan arkadaşın hesabını kurtarmaya çalışıyordum ve hala uğraşmaktayım ayrıca hocam 1 kaç saat aktif olmayabilirim haberiniz olsun.

Bu arada hocam Malwarebytes'ı ücretsiz kullanabiliyorsunuz ama sadece tarama amaçlı yani bir antivirüs değil de zararlı yazılım silme amacı gibi sadece tarama amaçlı kullanabilirsiniz onun dışında lisanslamadan gerçek zamanlı koruma özelliği çalışmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı