Sürekli hesabıma giriş yapılmaya çalışılıyor

Hayır hocam ben o anlamda demedim arkadaş tavsiyelerinizi kendinize saklayın radikal bir çözümünüz yoksa cevap yazmayın demiş anlayacağınız bir forumdan fazlasını bekliyor arkadaş.
Çok fazla boş yapılıyor konularda, ondan demiş olabilir.

Bilgisayara format atınca virüs temizlenmiş oluyor ya. Format atarak virüsü temizlemezse şifresini değiştirdiği hesaplara 3. şahıs kişiler hala erişim sağlayabilir ya o yüzden bunları söyledim.

Tabii hocam sizin dediğinizde doğru fakat önce hesaplarını kurtarsa daha iyi olacak gibi ben ondan dedim yoksa sizin dediğinizde doğru ama hesaplarını kurtardıktan sonra yapması daha iyi olacaktır.

Çok fazla boş yapılıyor konularda, ondan demiş olabilir.

O da var hocam yani ama yine de kaba olmuş biraz söylemi.

Tüm hesaplarınızın şifresini değiştirin ardından tüm cihazlarınıza Malwarebytes ile tam tarama uygulayın ve zararlıları silin.2.olarak tüm hesaplarınızda 2 adımlı doğrulamayı açın ve tüm hesaplarınızda tanımadığınız herhangi bir cihaz varsa silin.

Hocam herkes aynı tavsiyeyi vermiş zaten ama arkadaşın pek umurunda değil gibi.

Hala devam edildiği için sürekli olarak bakınıyorum oraya. Yazarsın yazarsın yazarsın 3-5 gün geçer cevap verilmez dediğini anlarım da hocam yazalı olmuş 3 dakika be.. Ne bekliyorsun saniyeylemi cevap vermemi? Neden böyle bir gereksizlik içine girip gerilmiş olan beni daha fazla geriyorsun orası tam bir muamma!

Hala devam edildiği için sürekli olarak bakınıyorum oraya. Yazarsın yazarsın yazarsın 3-5 gün geçer cevap verilmez dediğini anlarım da hocam yazalı olmuş 3 dakika be. Ne bekliyorsun saniyeylemi cevap verme mi? Neden böyle bir gereksizlik içine girip gerilmiş olan beni daha fazla geriyorsun orası tam bir muamma!

Haklısınız hocam benim hatam afedersiniz dün de bir arkadaş kızıp kızıp durmuşdu gerildim açıkçası hakkınızı helal edin hocam 🙂 😀 😑

Ne diyeceğimi bilemiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-20 165335.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-20 165335.png
    52,7 KB · Görüntüleme: 34
Oha hocam ilk kez görüyorum böyle bir ekran önerim bilgisayarınızın wifi inı kapatın ve tarmaya devam edin daha yarısından 13 tehdit 😑.

Hocam tam tarama yaptınız değil mi?

Hocam tarama bittikten sonra şunları uygulayın: Tüm hesaplarınızın şifresini değiştirin ardından tüm cihazlarınıza Malwarebytes ile tam tarama uygulayın ve zararlıları silin.2.olarak tüm hesaplarınızda 2 adımlı doğrulamayı açın ve tüm hesaplarınızda tanımadığınız herhangi bir cihaz varsa silin.

Şimdi belli oldu neden hesaplarının çalındığı.

Geri
Yukarı