Sürekli temas halinde olmak

Öncelikle iyi forumlar. Kız ya da erkek fark etmeksizin samimiyet kurduğum herkesle fiziksel temasta bulunuyorum. Bacak elleme, ense okşama gibi gibi şeyler. Erkekler yönünde sıkıntı yok samimiyet ayağına alıyorlar ve onlar da yapıyor asıl sorun kızlar. Rahatsız olup olmadıklarını soruyorum eğer varsa öyle bir şey söyle bileyim diyorum ve rahatsız olmadıklarını söyleseler de sanki sapıtıyormuşum gibi hissediyorum hep bir huzursuzluk var içimde. Ya çok darlıyorsam ya benden nefret ederlerse diye. Hepsi çok değer verdiğim arkadaşlarım. Rahatsız olduklarını nasıl anlarım? Biraz mesafe koymaya çalıştığımda da onlar daha fazla temas halinde bulunuyorlar, soğuk davrandığımı söyleyip üzülüyorlar ve kimseyi üzmek istemiyorum. Ne yapabilirim?
Bir an önce bu şeyi bırakmalısın. Karşındaki kişi sana direk ben bundan rahatsız oluyorum diyemeyebilir. Herkes sandığın kadar özgüvenli değil maalesef. (Ancak şunu belirtmeliyim ki bunu demekten korkmayın, utanmayın. Asıl utanması gereken bunu size yapan kişi) Bu yaptığın belki o amaçla yapmıyorsun ama taciz gibi bir şey oluyor. Ayrıca bu konuya yorum yazan bazı kişileri de anlamak mümkün değil. Belli ki bu senin de pek isteyerek yaptığın bir şey değil. Ona rağmen hala cinsel yönelimin ne diye soranlar var.

Samimi olarak soruyorum. Cinsel yönelimin ne?

Kızlara karşı ilgi duyuyorum.
Niyet farklı gibi.
Estağfirullah
Bir an önce bu şeyi bırakmalısın. Karşındaki kişi sana direk ben bundan rahatsız oluyorum diyemeyebilir. Herkes sandığın kadar öz güvenli değil maalesef. (ancak şunu belirtmeliyim ki bunu demekten korkmayın, utanmayın. Asıl utanması gereken bunu size yapan kişi) bu yaptığın belki o amaçla yapmıyorsun ama taciz gibi bir şey oluyor. Ayrıca bu konuya yorum yazan bazı kişileri de anlamak mümkün değil. Belli ki bu senin de pek isteyerek yaptığın bir şey değil. Ona rağmen hala cinsel yönelimin ne diye soranlar var.

Evet bir tık kontrol dışı durum istemeden elim kayıyor kedi sever gibi seviyorum bazen kollarından dürtüyorum ve tekrar tekrar özür diliyorum elimi bacağına koyup öyle kalmıyorum arkadaşlar yanlış anlaşılmasın lütfen. Elimi bacağına koyup anında çekiyorum ve özür diliyorum sadece uzun süreli temas olarak kafalarını okşuyorum.
Kızlara karşı ilgi duyuyorum.

Estağfirullah.

Evet bir tık kontrol dışı durum istemeden elim kayıyor kedi sever gibi seviyorum bazen kollarından dürtüyorum ve tekrar tekrar özür diliyorum elimi bacağına koyup öyle kalmıyorum arkadaşlar yanlış anlaşılmasın lütfen. Elimi bacağına koyup anında çekiyorum ve özür diliyorum sadece uzun süreli temas olarak kafalarını okşuyorum.

Ve biri kaçıncı sınıf olduğumu sormuş 10. sınıfım arkadaşlar.
Yani hoş değil hocam, niyetiniz başka olabilir ama taciz etmekten farkı yok gibi, arkadaşlarınız sizi kırmamak için bu durumu şikayet etmiyor olabilirler.

Evet bu konuda hemfikiriz ama yapamıyorum. Psikolojik destek alınır mı?

Son düzenleme:
Konuşurken karşındakinin ensesine, bacağına falan dokunmak pek normal birşey değil. Koluna veya omzuna dokunsan anlarım ama bunlar normal değil. Kendini düzeltmeye çalış veya bir uzmandan yardım al.

Aşırı olursa bakışlarıyla, davranışlarıyla belli ederler ama sadece umarım arkadaş çevrende kalıyordur bu durum, BİM'de sıraya girdiğinde önde ki dayının ensesine kadar yanaşıp nefes alıp veriyorsan, işte o zaman ters tepki olabilir.

Aşırı olursa bakışlarıyla, davranışlarıyla belli ederler ama sadece umarım arkadaş çevrende kalıyordur bu durum, BİM'de sıraya girdiğinde önde ki dayının ensesine kadar yanaşıp nefes alıp veriyorsan, işte o zaman ters tepki olabilir.

Yok hocam dediğim gibi samimi olduğum insanlarla yapıyorum.

Yok hocam dediğim gibi samimi olduğum insanlarla yapıyorum.
Samimi olduğun insanın yakını da sana karşı şiddetli bir temas isteğinde olabilir, kaçabiliyorsan kaçabildiğin yere kadar kaç, eğer kaçamıyorsan teması kurup dayak yedikten sonra bu tür sorunlarının geçeceğini düşünüyorum. O yaşlarda benim başıma geldi sürekli temas halinde olduğum kızın yakınları... geçiyor geçiyor, merak etme... :D

Geri
Yukarı