Sürekli temas halinde olmak

Kanekiyi severim

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar. Kız ya da erkek fark etmeksizin samimiyet kurduğum herkesle fiziksel temasta bulunuyorum. Bacak elleme, ense okşama gibi gibi şeyler. Erkekler yönünde sıkıntı yok samimiyet ayağına alıyorlar ve onlar da yapıyor asıl sorun kızlar. Rahatsız olup olmadıklarını soruyorum eğer varsa öyle bir şey söyle bileyim diyorum ve rahatsız olmadıklarını söyleseler de sanki sapıtıyormuşum gibi hissediyorum hep bir huzursuzluk var içimde. Ya çok darlıyorsam ya benden nefret ederlerse diye. Hepsi çok değer verdiğim arkadaşlarım. Rahatsız olduklarını nasıl anlarım? Biraz mesafe koymaya çalıştığımda da onlar daha fazla temas halinde bulunuyorlar, soğuk davrandığımı söyleyip üzülüyorlar ve kimseyi üzmek istemiyorum. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız ya da erkek fark etmeksizin samimiyet kurduğum herkesle fiziksel temasta bulunuyorum. Bacak elleme, ense okşama gibi gibi şeyler.
Yarın bir gün kızın babası da sizi ellemesin dikkat edin.

Kızların fiziksel hatlarına saygılı olun. Zaten rahatsız oluyoruz diyemezler nezaketen, eğer arkadaşlığınız iyi durumda ise.

Yani hoş değil hocam, niyetiniz başka olabilir ama taciz etmekten farkı yok gibi, arkadaşlarınız sizi kırmamak için bu durumu şikayet etmiyor olabilirler.

Birinin bacağini ensesini ellemek temas hali değil başka bir şey rahatsız olmuyor da ne sence? Korona olur sucu sana atar seni karantinaya alırlar bilemezsin.
Azcık daha saçmalarsanız Hiroşima'ya atılan bomba gibi gümleyeceğim.
Yani hoş değil hocam, niyetiniz başka olabilir ama taciz etmekten farkı yok gibi, arkadaşlarınız sizi kırmamak için şikayet etmiyor olabilir.

Geri
Yukarı