Sürekli uykum geliyor

lastdarkwave

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
En son hastaneye gittiğimde bir tane değer 3 ya da 6 arasında olması gerekiyordu. Fakat bu değer benim testlerimde 0.65 civarı bir sayı çıkmıştı. Doktor ilaç filan almamı söylemişti ama olaylar yüzünden 2 ay hastaneye gidip soramadım. Şu an hep uykum geliyor ve başım ne kadar uyursan uyuyayım ne yaparsam yapayım hep dönüyor. Uykum aşırı gelirken birden çok enerjik bir duruma da gelebiliyorum. Zaten halihazırda demir eksikliği + D vitamini eksikliği bir de panik atağım var. Üstüne bu da çıkınca bir acayip oldum. 1 haftadır aşırı olmaya başladı. Hastane de bulunduğum yerden aşırı derecede uzak bir de sınavlar filan derken hiç gidemiyorum. Önemli bir durum söz konusu mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek bir semtpom üstünden ciddi mi değil mi anlaşılmaz. Muhtemelen demir eksikliğinle alakalı ama doktora görünmen lazım. Uyku apnesi de olabilir, kullandığın bir ilaç da etkiliyor olabilir veya başka şeyler de olabilir.

En son hastaneye gittiğimde bir tane değer 3 ya da 6 arasında olması gerekiyordu. Fakat bu değer benim testlerimde 0.65 civarı bir sayı çıkmıştı. Doktor ilaç filan almamı söylemişti ama olaylar yüzünden 2 ay hastaneye gidip soramadım. Şu an hep uykum geliyor ve başım ne kadar uyursan uyuyayım ne yaparsam yapayım hep dönüyor. Uykum aşırı gelirken birden çok enerjik bir duruma da gelebiliyorum. Zaten halihazırda demir eksikliği + D vitamini eksikliği bir de panik atağım var. Üstüne bu da çıkınca bir acayip oldum. 1 haftadır aşırı olmaya başladı. Hastane de bulunduğum yerden aşırı derecede uzak bir de sınavlar filan derken hiç gidemiyorum. Önemli bir durum söz konusu mu sizce?

Kafana takınca daha çok oluyor bu tarz şeyler sınavlardan sonra mutlaka görünün derim. Bizim çözümlerimiz bir yere kadar.

Benim sürekli uykum geliyor demedim ki Moderatörler. Vitamin eksikliğinden kaynaklanıyor mu diye sordum? Bu sonuca nasıl vardınız?

"Şu an hep uykum geliyor" demişiniz sanırım ondan yola çıkmışlar :)
Olabilir hocam ama tamamını okumamışlar gibi. Normalde galiba Hastaneye gitmeli miyim yazmıştım. Neyse yine de bu bilgilere göre bir hastaneye görünmenin şart olduğu belli oldu. Ama bir yandan uyku düzenim de etkilemiş olabilir. 2 gün 2 saat uyuyup 3. Gün 8 saat uyuyorum hocam. 2 hafta oldu böyle olalı. Bunu da düzeltsem iyi olur aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı