Sürücüleri güncellemeli miyiz?

backf6

Hectopat
Daha fazla  
İnternette yaptığım tesadüfi araştırma da karşıma Driver Booster diye bir uygulama çıktı. İndirip baktığımda çoğu sürücümün güncel olmadığını gördüm. Uygulama günlük bir tane güncelleme izni veriyor galiba. Daha önce bu programı duymamıştım, sizce güvenilir midir? Ayrıca sürücülerin güncellenmesi bana ne gibi faydalar sağlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette yaptığım tesadüfi araştırma da karşıma Driver Booster diye bir uygulama çıktı. İndirip baktığımda çoğu sürücümün güncel olmadığını gördüm. Uygulama günlük bir tane güncelleme izni veriyor galiba. Daha önce bu programı duymamıştım, sizce güvenilir midir? Ayrıca sürücülerin güncellenmesi bana ne gibi faydalar sağlar?

Ben o programı önermiyorum duyduğuma göre daha eski sürücüleri indiriyormuş. Onun yerine kendiniz elle güncelleyebilirsiniz. Daha sağlıklı olur.

Driver booster gibi programları kullanmayın, yanlış sürücüden tut virüse kadar her şeyi yapıyor.
Sürücüleri üreticilerin kendi sitesinden tek tek indirip kurun, bu sayede risk almamış olursunuz.

Oyunlarda FPS artışı sağlar bazı oyunlarda daha stabil çalışmasını sağlar yeni özellikler ekleyebilir oyun destekliyorsa sürücüleri güncellemek önemlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı