Sürüm 2004'te çevrimdışı hesap özelliği gitti mi?

gleran

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bugun temiz kurulum ile Win 2004'e geçtim fakat kurulum ekranında her zaman alt köşede olan çevrimdışı hesap seçeneği yoktu. Mecbur Microsoft hesabıyla kurdum. Bu sadece bende mi böyle oldu yoksa kaldırdılar mı bu özelliği.

Ben bugün kurarken vardı, ama Microsoft hesabımı girdim kendi isteğim ile.

Kullandığım sürüm:

1597508544179.png

Bugun temiz kurulum ile Win 2004'e geçtim fakat kurulum ekranında her zaman alt köşede olan çevrimdışı hesap seçeneği yoktu. Mecbur Microsoft hesabıyla kurdum. Bu sadece bende mi böyle oldu yoksa kaldırdılar mı bu özelliği.
Dün gece 2004 sürümü için format attığımda bire bir aynı durumu yaşadım. Mecburen sizin yaptığını gibi Microsoft hesabı ile girişi yaptım.

2 bilgisayarda format atarken aynı sorunu yaşadım. @Ribozom 'nun dediği gibi kurulum ekranında interneti bağlamayabilirsiniz. Eğer bağladıysanız ve WiFi ile bağlı ise (çünkü WiFi ekranına dönemiyoruz ama ethernet ile bağlıysak direk çıkarabiliyoruz) modemin arayüzünden interneti o bilgisayar için kapatabilirsiniz veya direk modemi kapatın. Sonra hesap oluştur seçeneğine tıklıyoruz ve bizi direk çevrimdışı hesap oluşturmaya aktarıyor.

Geri
Yukarı