Sunset Overdrive %100 Türkçe Yama

CidQu

Hectopat
Sunset Overdrive %100 Türkçe Yama
Yama Steam ve Korsan Sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Çeviri Ekibi:
Yavuz Selimhan (CidQu)
InfGo
Sfegx
Lembir
Akintos

Yama Notları:
Korsan oynayanların Update 1 ve Update 2'yi kurmuş olması gerekmektedir (Detayli bilgi uygulamada var.)
Steam sürümünü oynayanlar oyuna girmeden önce Steam üzerinden oyun dilini Japonca yapmalıdır.

İndirme Linki:

Ekran Görüntüleri:

sunset OverDrive %100 Türkçe yama
Yama Steam ve korsan sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

çeviri ekibi:
Yavuz selimhan (cidqu)
Infgo.
Sfegx.
Lembir.
Akintos.

yama notları:
Korsan oynayanların Update 1 ve Update 2'yi kurmuş olması gerekmektedir (detayli bilgi uygulamada var.)
Steam sürümünü oynayanlar oyuna girmeden önce Steam üzerinden oyun dilini Japonca yapmalıdır.

indirme linki:

ekran görüntüleri:

Ellerinize sağlık gerçekten, oyunu önceden crackli indirip oynuyordum, oyun mizah açısından yoğunluklu olduğu için İngilizce anlaşılması zor oluyordu, daha sonra Türkçe yama yaptığınız hakkında bilgi sahibi olunca oyunun Steam sayfasına girdim, indirimde 7.50 TL'ydi, Steam cüzdanımda 6 TL vardı, oyunu 1.50 TL'ye getirdim :D, çok sağ olun tekrardan.

Kurulmuyor. Direkt dosyaları paylaşsaydınız keşke.
Tool'u yapan arkadaşlara buradan selam bu arada.

1686501982701.png

İleri tuşuna tıklasamda bir işe yaramıyor.

Okuman yok herhalde. Orası boştu ilk çalıştırdığım zaman.
" Oyun yolu " yazan kutucuk boş geliyor zaten. Gözat deyip oyun klösörünü seçiyorsunuz. İleri tıklanmamasının sebebi attığınız resimde oyunun yüklü olduğu klösörü seçmemişsiniz. Neyi yanlış anlamışım açıklar mısınız?

" Oyun yolu " yazan kutucuk boş geliyor zaten. Göz at deyip oyun klösörünü seçiyorsunuz. İleri tıklanmamasının sebebi attığınız resimde oyunun yüklü olduğu klösörü seçmemişsiniz. Neyi yanlış anlamışım açıklar mısınız?

Boştu işte göz at dediğimde hiçbir şey çıkmıyordu bende elimle yazdım klasörü.

Yeni konular

Geri
Yukarı