Superbox almak mantıklı mı?

oguzcanpasa

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, köyde yaşıyorum internet hızım 16 Mbps, daha yüksek bir altyapı bulunmadığı için mecburen en fazla bu kadar kullanabiliyoruz. Ama Türk Telekom daha 16 Mbps hız veremedi bize, en fazla 12 Mbps hız gördük. Haliyle evde 5 kişi internet kullanıyoruz ve bize bu hız yetmiyor. Turkcell Superbox alsam veya benzeri faydasını görür müyüm?

Merhaba arkadaşlar, köyde yaşıyorum internet hızım 16 Mbps, daha yüksek bir altyapı bulunmadığı için mecburen en fazla bu kadar kullanabiliyoruz. Ama Türk Telekom daha 16 Mbps hız veremedi bize, en fazla 12 Mbps hız gördük. Haliyle evde 5 kişi internet kullanıyoruz ve bize bu hız yetmiyor. Turkcell Superbox alsam veya benzeri faydasını görür müyüm?
Hocam bendede boş port olmadığı için kullanıyorum nasıl diyim ne iyi ne kötü + olarak çok pahalı

Süperbox hız farkı da çok farklı değil. Hatta yalın internetten çok daha kötü oluyor. 2 defa aldım ikisinde de illallah ettirdi kendinden. Baz istasyonunun yoğunluk durumuna bağlı olarak çalışıyor. Gece 5mbit hızı zor alsam sabah 5 6 saatlerinde 250mbit i görüyordum.

Tavsiye etmem. Şehir içinde bile bazen internet çekmiyor ve çok kötüleşiyor şu an aldığın değerden daha kötü alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı