Superbox Rezaleti

ynsyns0

Hectopat
Daha fazla  
10 Mbps tarifeli olan seçeneği bağlattım ve şu an ikinci gününde olmasına rağmen internet kötü durumda diyebilirim. Bilgisayardan bağlandığımda kullanılabilir durumda ama telefondan kullanmak çok zor. Bir çok uygulamaya girmiyor, bağlantı ara ara kopuyor ve hız vadettikleri gibi sabit 10 değil. 3 defa görüşmeme rağmen sorun çözülmedi ve ekip yönlendirelim dediler, beklemekteyim. İptal için 300-400 arası bir fatura çıkıyormuş. Türk Telekom'u arayacağımı hiç düşünmezdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki bulunduğunuz konumdan kaynaklanan bir sorun vardır.
Hocam kendileriyle kırk defa konuştuk dedim bakın sabit 10 hız alacak mıyım? evet arkadaşlar test yapıp kuracak sorun varsa kurmazlar denildi. Sorun var ve türk telekom gibi güncelleme yapalım şunu yapalım biraz bekleyin diyip duruyorlar. Bu tarz saçma sorunlar olacağı aklıma gelmedi neden olsun ki gelseydi kurulum esnasında bakar iptal ettirirdim.

Hocam kendileriyle kırk defa konuştuk dedim bakın sabit 10 hız alacak mıyım? evet arkadaşlar test yapıp kuracak sorun varsa kurmazlar denildi. Sorun var ve türk telekom gibi güncelleme yapalım şunu yapalım biraz bekleyin diyip duruyorlar. Bu tarz saçma sorunlar olacağı aklıma gelmedi neden olsun ki gelseydi kurulum esnasında bakar iptal ettirirdim.
O halde sorun tamamiyle Turkcell de.

Ben Superonline kullanıyordum. Taahhüt'ümüz bitince babam daha pahalı; daha hızlıdır düşüncesiyle Superbox'a taşımış mevcut interneti. Ben de sizin gibi aynı sorundan muzdaribim. Hız olarak zaten kötü bir paket ve WİFİ'dan bağlanırken çekim gücü çok zayıf. O iptal faturasını ödeyesim hiç yok artık mecburen 1 sene taahhütün bitmesini bekleyeceğim ve araştırdığıma göre zaten Superbox kullanıcıların %80'i bu sorunu yaşıyor. Sinyali direkt baz istasyonundan aldığı için kaynaklanıyor olabilir. Tek artısı yanında taşıyıp istediğin yere kurabildiğin bir modem olması. Zaten fiyatı'da sırf bu yüzden tuzlu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı