Superbox Tüketici Hakem Heyeti Başvurusu

Cagdas.K

Kilopat
Daha fazla  
Tüketici hakem heyetine dilekçemi verdim bakalım nasıl sonuçlanacak. Ayrıntılar görselde.

1548310945130.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mail aracılığı ile destek kaydı bıraktım. Şikayetim var sitesinden ayrıca bir tane daha bıraktım. Benden paketi yanlış alan Selin hanım için.

bunun dışında eğer paketi değişikliği olmayacaksa ücretsiz iptalini içeren birden çok destek kaydı bıraktım.

Telefonuma 96 saat içinde çözüme kavuşacaktır yazmasına rağmen bir dönüş sağlanmadı.
BTK tarafından açılan kayda verilen cevap bu şekilde. Daha Tüketici hakem heyeti var.

Sayın Çağdaş Korkmaz,

BTK Online Şikayet Sistemi üzerinden ilettiğiniz 877714 numaralı başvurunuz şirketimize ulaşmıştır.

24.12.2018 tarihinde Superbox Kampanyasıyla aboneliğinizin başladığı görülmektedir.

Talebinize istinaden yaptığımız incelemede, bayi tarafından hatalı işlem sağlandığını tespit ettik.

31.01.2019 tarihinde yaptığınız görüşmede, talep ettiğiniz pakete geçişiniz sağlanmıştır. Yapılan işlemler konusunda müşteri temsilcimiz ile mutabık kaldığınız görülmüştür. Eski paketinizden yansıyan 159 TL’nin, gelecek döneme ait faturalarınızdan düşeceğini bildirmek isteriz.

Çağrı merkezimiz aracılığıyla ilettiğiniz 84107362 numaralı kaydın çözüm süresi hataen uzamıştır. Yapılan hata sebebiyle bayi hakkında şirket içerisinde gerekli aksiyonun alındığını bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Superonline İletişim Hizmetleri AŞ
01/02/2019 14:40:50

Son düzenleme:
Bu çukura bende düştüm internet üzerinden tüketici haklarına başvuru yapacağım

Firma Unvanı *

Vergi Numarası

Mersis Numarası

istiyor bunları ben nereden bulacağım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı