Superbox Yüksek Ping Değerleri

ABD ACAR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi Son Sınıf Öğren.
Ben canlı yayın açmak için Superbox kullanıyorum aylık 160 TL. Yardım eder misiniz? Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 217
  • indir.jpg
    indir.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 240
Son düzenleyen: Moderatör:
Süperbox için ping değerleri normal, yayında yapıyorsunuz, yayın yaparken ping yükselmesi normaldir. Yanlışım varsa düzeltin, lütfen.

İdare eder diyebilirim. Yayın açacaksanız o upload dar boğaz yapabilir. Ping konusunda, Superbox kullanan arkadaşlarım var. Onlar PUBG oyununda 50-55ms civarı ping değerleri alıyorlar. Maalesef CS:GO oynamadıkları için değer veremiyorum. Ben Fiber İnternetim ile CS:GO rekabetçi EU sunucularında 38-42ms arası değerler alıyorum. Çoğunlukla 39ms.

cache.jpg

mirage.jpg

Süperbox için ping değerleri normal, yayında yapıyorsunuz, yayın yaparken ping yükselmesi normaldir. Yanlışım varsa düzeltin, lütfen.
canlı yayın yapmadığım yapsamda yapmasamda ping değerim bu internette sadece bu bilgisayara açık net sadece pc ile giri yapıyom ve değer böyle

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı