Superonline 10 Gündür Geri Dönmüyor

ufukhasergin

Kilopat
Merhabalar. Superonline ile 2 sene önce 2 yıl taahhütlü fluo jazz tablet kampanyasına abone olmuştum. Aboneliğim 25 Aralık 2019 tarihinde bitecek fakat ben 25 Kasım 2019 tarihinde Superonline.net kullanıcı işlemleri üzerinden üst pakete geçtim çünkü paketlerin yanında herhangi bir fiyat bilgilendirmesi yoktu (ekte paylaştım). Kasım ayının faturasında, üst paket olarak kullandığım 5 günün faturama farklı fiyat ile yansıtıldığını gördüm. Tekrar Superonline.net'ten internet hizmeti bilgilerimi kontrol ettim fakat sitede internet hizmeti aldığım yazmıyordu. Ardından müşteri hizmetlerini aradım hala aktivasyon sürecinde olduğu söylendi ve 6 aralık 2019 tarihinde bir kayıt oluşturuldu. Bu tarihten itibaren defalarca aramama rağmen hiçbir geri dönüş olmadı ve konuştuğum her müşteri hizmeti yetkilisi "Aciliyet sırasını değiştirdik, en kısa sürede geri dönüş sağlanacak." dedi.

Ben bu ay da, büyük ihtimal, üst paket fiyatından faturalandırılacağım ve bu çok büyük bir meblağ. Bu parayı ödemek istemiyorum bana hizmet sağlanmıyor. Tarifemin süresi bitecek, yeni tarifeye de kayıt yaptıramıyorum üst paket aktivasyon sürecinde deniyor. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum daha önce bu durumu yaşamış birisi var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_20191124_160745-min-min.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı