Superonline 1000 Mbps internet deneyimi

226261

Hectopat
Evet arkadaşlar 1000 Mbit hızında internetime kavuştum. Belki bazıları upload hızı kötü diyebilir ama elden gelen bu kadar ve bölgemde TurkNet GigaFiber yok, olsa zaten onu tercih ederdim. Ama benim için upload önemli değil. Upload ile neredeyse hiçbir işim yok, 2 Mbit olsa bile önemli değil. Ama download benim için önemli. Ping süresine gelirsek Kahramanmaraş'ta yaşadığım için en yakın serveri bursa olarak seçip testi yapıyor, Kahramanmaraş'ta Superonline sunucusu olmadığı için ping bu şeklide, ama oyunlarda ping süreleri gayet iyi ve stabil. Allah isteyen herkese nasip etsin. Tabii bu bir iş yeri interneti, evdeki internetim 200Mbps olan tarife.
Ping süreleri evdeki internet ile aynı. Çünkü ping süreleri bildiğiniz gibi upload ya da download hızına göre değil, ping atılan sunucuya uzaklığımıza göre belirleniyor.

Ekran Görüntüsü (21).png

Ekran Görüntüsü (18).png

Ekran Görüntüsü (23).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücreti ne kadar?
300 TL
Buradan yapar mısın?
Amerika Asburn üzerinden 510Mbit veriyordu en son. Direkt Asburn'e bağlanıyor. Frankfurtu seçme yeri yok maalesef
LossSantos, bak senin alamadığın çamur attığın hızı ben alıyorum. Darısı senin başına olsun😁

Yani bir zahmet bundan memnun kal!
Biz 50 Mbps görünce "Oh be sonunda 50 oldu" diyenleriz!

LossSantos, bak senin alamadığın çamur attığın hızı ben alıyorum. Darısı senin başına olsun😁
Merak etme Superonline FTTH bende de var. İstersem 1000 bile yaparım sağ ol.
Gülme sebebim adamların yurt dışı çıkışlarına gerekli yatırım yapmayıp 1000Mbps'lik internet vermesi. 100Mbps'lik internet kullanıp Instagram'a giremem, Netflix'te 720p'den yukarıya çıkmaması, yurt dışı sunucularında ADSL altyapıya sahip insanların benden daha iyi pinge sahip olması... Fiber kullanıp bunları yaşıyorsam gerekirse hattımı 2000 Mbps yapsınlar ne fark eder?

Dosya Ekleri

• Hız.png
    Hız.png
    426,6 KB · Görüntüleme: 276
Merak etme Superonline FTTH bende de var. İstersem 1000 bile yaparım sağ ol.
Gülme sebebim adamların yurt dışı çıkışlarına gerekli yatırım yapmayıp 1000Mbps'lik internet vermesi. 100Mbps'lik internet kullanıp Instagram'a giremem, Netflix'te 720p'den yukarıya çıkmaması, yurt dışı sunucularında ADSL altyapıya sahip insanların benden daha iyi pinge sahip olması... Fiber kullanıp bunları yaşıyorsam gerekirse hattımı 2000 Mbps yapsınlar ne fark eder?
O dediğin sorunlar sende var. Bende hiç bir sıkıntı yok. Netflixte 4K yayını bile bilgisayarda hem televizyonda sıkıntısız izliyorum. Ben Kahramanmaraş'ta olmama rağmen valve sunucusuna 46 ping alıyorum. Daha ne olacak. Bence siz altyapınıza, fiber kablonuza, modeminize baktırın. Bu dediğiniz sorunların hiç biri bende yok. İzmir yada Manisa'da oturuyorsanız ve 18 ping varsa, bağlantınızda sıkıntı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı