Superonline 200 Mbps internet düşük indirme hızı

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Speedtest vb yerlerde test ettiğimde sıkıntı yok olması gerektiği gibi indirme ve yükleme hızlarını alıyorum. Ama bir Steam'den veya Epic olsun, Origin vb. yerlerde eskiden 22-25 Mbps alırken şimdi 20 Mbps'i zor geçiyor. Bu 2 haftadır böyle. Hemen müşteri hizmetlerini aramak istemedim. Çünkü test sitelerinde olması gerektiği gibi de. Burada bir danışmak istedim size. Yardımlarınızı bekliyorum.

Not 1: Modem yeni paketimi yükselttiğimde değiştirdiler (5 ay civarı oldu)
Not2: Superonline kullanıyorum.
Not3: Altyapım 200Mbps destekliyor. Hem kendileri söyledirler hem de daha 1 ay önce bu değerleri çok rahat alıyordum.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar Speedtest vb yerlerde test ettiğimde sıkıntı yok olması gerektiği gibi indirme ve yükleme hızlarını alıyorum. Ama bir Steam'den veya Epic olsun, Origin vb. yerlerde eskiden 22-25 Mbps alırken şimdi 20 Mbps'i zor geçiyor. Bu 2 haftadır böyle. Hemen müşteri hizmetlerini aramak istemedim. Çünkü test sitelerinde olması gerektiği gibi de. Burada bir danışmak istedim size. Yardımlarınızı bekliyorum.

Not 1: Modem yeni paketimi yükselttiğimde değiştirdiler (5 ay civarı oldu)
Not2: Superonline kullanıyorum.
Not3: Altyapım 200Mbps destekliyor. Hem kendileri söyledirler hem de daha 1 ay önce bu değerleri çok rahat alıyordum.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Merhaba farklı bir sunucu üzerinden indirme yaptınız mı? Orada da değerler aynı mı?

Hani sorun indirdiğiniz servislerde olabilir onun için farklı yerlerdeki indirmelerinizi test edin sorun devam ederse Superonline ile iletişime geçersiniz.
Hocam deniyorum.
@Yosemite Sam Hocam yok aynı. Çok nadir 20 mbps üstüne çıkıyor hemen sonra 20 altında geziyor. Bir de çok dengesiz indirme. Mesela 21mbps'den 11-12 düşüyor çıkıyor 14-15 arası oluyor bazen. Bazen 18-19. Kısacası çok dengesiz. Öneriniz var mı? Yoksa müşteri hizmetlerini mi aramalıyım?
Yardımcı olabilecek var mı?
@FurkannC @Yener K. Hocalarım kusura bakmayın öncelikle sizi rahatsız ediyorum. Ama konuma pek yardım gelmedi. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem? Tekrardan kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı