Superonline 500 Mbps 199 TL

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 100
  • Görüntüleme 13B
@Nowitzer Çalışıyorum şu an. Yalnız, görüşmeden 2-3 dakika sonra SMS geldi. Belki modemi kapatıp açmam gerekebilir eve gittiğimde.

@Tim Teşekkür ederim. Belki paketten dolayı geçemiyorumdur diye düşünmüştüm ama sistemi adapte etmemişler anlaşılan. 30 TL farkla 300 Mbps hız farkı gerçekten mantıklı şu an. Seneye nasıl yapacağız onu merak ediyorum. Paketler insaflı olur umarım.

Çevrendeki fiber kutuları gösteren harita var.
Nerde bu harita?
Arkadaşlar fiber kutusu varmış ama kaç hıza kadar veriyor biliyor musunuz?
1654174427356.png

Son düzenleme:
Kablonet hâlinden memnun. Geriye doğru adımlar atarak parasını cebe indiriyor. Upload konusunda iyileştirme yapma umudu verip yapmadılar. Kablonet'ten artık iyi yönde hiçbir şey beklenmez.
Normalde paket fiyatları uygundu ama rakip firmalar geliştikçe bir tık geride kalmaya başladı. 8 yıldır kullanıyorum ve memnunum. Umarım yeni kampanyalar daha güzel olur.

Normalde paket fiyatları uygundu ama rakip firmalar geliştikçe bir tık geride kalmaya başladı. 8 yıldır kullanıyorum ve memnunum. Umarım yeni kampanyalar daha güzel olur.
Biz de 10 yıl kullandık ama son 2-3 yıl hiç memnun değildik. Çok yanlış yollara saptılar maalesef.
@Nowitzer Çalışıyorum şu an. Yalnız, görüşmeden 2-3 dakika sonra SMS geldi. Belki modemi kapatıp açmam gerekebilir eve gittiğimde.
Anladım. Peki, taahhüt olayı nasıl oluyor? Yani mesela 1.5 yıl taahhütümüz var bizim buna geçince bunun taahhüt süresi 1 yıl. Bu 1 yıl geçince bu taahhütten kalan 6 ayı da kullanıp bitirmiş mi olacağız size nasıl bir bilgi verdiler? Arayacaktım ama telefonum yok şu an.

Son düzenleme:
Ben anlamadım binada 35Mbps altyapı var ama bu Superonline kutuları sokağın 2 başındada var yani bunlar hizmet verebiliyorlar mı bana 500 Mbps.

@Nowitzer Normalde yüksek pakete geçmenize izin veriliyor. Bu pakete geçince eski taahhüt iptal olmuyor, yenisi de şu andan itibaren 12 ay saymaya başlıyor. Eski tarifeniz daha uzun olduğu için ne gibi bir sorun yaratır emin değilim. Görüşmeniz lazım bu durumu.
Kalan ve yeni taahhüt süresi birbirine eklenmez. Sadece erken iptal söz konusu olursa eski kampanyanızın da cayma bedeli size yansır cevabını aldım kendilerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı