Superonline AKK'siz Fiber İnternet

Arakdaşlar merhaba ,

Ekteki 25Mbps Fiber Platin Paket . 89TL AKK yok Upload sınırı yok. Forumda çoğu arkadaş kararsız kalmış internet paketleri arasında. Bu paketi inceleyebilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

Art niyet yok. Küçük İSS devlet rekabet artsın diye bazı indirimler yapıyor. @ProfTech
Net Speed, Türk NET, Millenicom gibi firmaların kullanıcısı sayıları 5-6 milyonları bulunca aynı Türk telekom ve Turkcell gibi fiyatlandırma yapacaklarına emin olabilirsiniz. Müşterisi arttığında devlet indirimleri kesecektir.

Ayriyeten Türk telekom fiyatları erken göstererek en azından diğer firmalara göre cesur davrandı. Devlete ait kablo net sınırsız fiyatların çoğunu büyük firmaların uygulama ihtimali yüksektir. Rekabet kurulu ayağına bu fiyatları dayatabilirler.

Eki Görüntüle 351305

Şikayet edilmesi gerekenin şirketler olmadığını anlamak için detaylı araştırma yapmanız yeterlidir.
Uydunet tarifeleri mi bunlar?

Orayı atlamışım. Upload sınırı 5Mbps haklısın. Bu arada Bahsettiğimiz pakette AKK Yoktu zaten 4 Senedir AKK'siz olarak kullanıyorum. Ben superonline'dan para alan biri değilim. Tüketiciyi kandırmak ibaresini kendine sakla.

Kesinlikle katılıyorum. Bende 4 senedir kullanıyorum. Huzur var huzur :)

230TL Değil 89TL.
89tl 12 ay kampanyalı normal tarife 230tl. Kampanyalı olarak kimine göre alınır kimine göre alınmaz.

@adezyon

Şaka mı yapıyorsun dalga mı geçiyorsun anlamış değilim.
Yaptığım eleştiriyi nasıl üzerine çektin çok merak ediyorum.
Upload AKK diye bir şey yok. Tüketiciyi kandırmak için yapılmış yazım olduğu açık.
Yorumunu sana değil bu tabloyu yayınlayan şirkete söylediğim çok açık ve net.
Ben superonline'dan para alan biri değilim demişsin. Ben sana bu şirketin çalışanısın diye bir yorum mu yapmışımda böyle bir cevap vermeye ihtiyaç gördün kendine.

Kardeşim bu konu üzerindeki tabloya göre bir konu açmışsın.
Yazın ise şu şekilde;
Ekteki 25Mbps Fiber Platin Paket . 89TL AKK yok Upload sınırı yok. Forumda çoğu arkadaş kararsız kalmış internet paketleri arasında. Bu paketi inceleyebilirsiniz.

Tabloda verilen kaynağa göre yanlış bir bilgilendirmeye kurban gidecek bir yazıdır bu.
Ayrıca artık kararsız kalan çok az kişi var. Sadece daha uygun ve kullanılabilir sağlayıcı ve paket arayışına girdik.
Ayrıca konu açıp incelemesini konuyu görenlerin yapması da bir eksiklik.
Sen ve bir başka üye farketmeksizin konuyu açan kimse eğer bu paketlerin detaylarını konuya yazmasını beklerim ben ve arayışta olan kişilerede bir kaynak olurdu böylece.

Eğer hala yanlış anlayacaksan sakın anlama. Ben seni suçlamıyorum.
Sadece yükleme değeri ile alakalı duruma karşılık cevap verdim yanlış bir bilgi oluştuğu için.

Her ne kadar forumda milyon defa demiş olsam da hâla demekten vazgeçmiyorum. Vodafone da AKK yi doldurduğumda 25Mbps hız alırken neden daha fazla verip sadece 25Mbps hız alayım ki?
016F439C-942D-43F7-A3E1-4F7829C7A430.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı