Superonline Fiber Altyapı Yapar mı?

• Konuyu başlatan Bir Deliden Fazlası
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 762
B

Bir Deliden Fazlası

Ziyaretçi
Yaklaşık 5 kez müşteri hizmetlerini arayıp fiber altyapı için başvuru yaptım ve dün yaptıktan sonra 48 saat içerisinde size geri dönecekler denildi. 24 saat bile geçmeden beni aradılar ve adres bilgimi paylaşıp doğrulamamı istediler, ben de yanlışlarını söyleyip doğruladım. En yakın hat nerede, bina uygun mu şeklinde incelemeler için ekip yönlendiriyorum dediler. Bize en yakın Superonline F/O isimli beyaz kapaklar 100 mt. uzakta ve bina yeni yapıldı, bu yüzden binanın dairelere kablo dağıtmak için gizli bir yapısı var ve bu yapıya sadece yerini bilenler ulaşabilir. Şimdilik sanırım sadece oturup beklemem gerekiyor. Ek olarak binadakilerden izin alamadan başvuru yaptım ve ekipler ben konuşmadan gelirlerse istenmeyen binaya gireceğinden bir daha başvuru yapamayacağım söylendi. Ne yapmalıyım, en iyi yol nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı