Superonline hangi tarifeyi seçmeliyim?

Fiber 3 ' lük veya fiber hız etkisi olabilir. Ama asıl sorum şuan eski taahhüt devam ediyor, o devam ederken tekrar taahhüt vererek başka kampanya seçebilir miyim? Bir diğer sorum ise ; Ses tahsis etmek gerekiyor ve benim ev telefonum yok, bunu aldıktan sonra iptal edebilir miyim? Hem kampanyadan yararlanıp ev telefonundan kurtulmak istiyorum. Yardımınız için teşekkürler.

Öncelikle anladığım kadarıyla farklı bir servis sağlayıcısından hizmet alıyorsun. Sözleşme süren dolmadan geçiş yaparsan bağlı bulunduğun abonelikten dolayı cezai bedel gelicektir. Ancak servis sağlayıcıları bu tutarın yaklaşık olarak 120 Lirasına kadar destek olabiliyor. Eski aboneliğin için müşteri hizmetleri ile görüş ve yansıyacak tutarı öğrendikten sonra. Yeni abonelik başlatacağın servis sağlayıcısının ne kadarını karşılayacağını sormanda yarar var.

Hayır, Superonline kullanıyorum. Peki Superonline' da tekrar taahhüt verdiğimde ceza gelir mi?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar yardım eden yok mu? Bu hafta sonu halletmem lazım yoksa bir 2 yıl daha bekleyeceğim. Bu ay sonu bu kampanyalar bitiyor.

Hayır, Superonline kullanıyorum. Peki Superonline' da tekrar taahhüt verdiğimde ceza gelir mi?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar yardım eden yok mu? Bu hafta sonu halletmem lazım yoksa bir 2 yıl daha bekleyeceğim. Bu ay sonu bu kampanyalar bitiyor.

Bu superonline kampanya koşullarına göre değişkenlik gösterecektir. Bunun için müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı